TANRIKULU ”Belediye Başkanımız Eğitim Konusunda Çok Duyarlı”

admin

Edirne Belediyesi Başkanlığı Edirne merkezde bulunan okullara destek vermeye devam ediyor.

Edirne Belediyesi Basın Bürosundan yapılan açıklamada, Edirne merkezde bulunan Yusuf Hoca İlköğretim Okulu’na 3 adet bilgisayar, 3 lazer yazıcı ve 3 adet projeksiyon aleti ve perdesi ile birlikte ses sisteminin hediye edildiği bildirildi.

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’nun Yusuf Hoca İlköğretim Okulu öğrencilerini sınıflarında ziyaret ederek, hediyeleri bizzat kendisi teslim etti.

Tanrıkulu, konuyla ilgili olarak, “Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçi eğitim konusunda çok duyarlı. Eğitime verilen her desteğin ülkemizin geleceğine olumlu katkılar sağlayacağının bilinciyle, okullarımıza desteğimiz daima tam olacaktır. “ dedi.

 324 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Baro Konağı Onarılacak

Edirne Merkez Balıkpazarı  Osmaniye Caddesinde bulunan Edirne Barosu Konağı restore edilecek. Bugün bakımsız durumda olan ahşap tarihi bina kullanılamaz durumda.  Pencereleri hasar görmüş  bazıları yerinden sökülmüş halde .Binanı  yeniden elden geçirilerek restore edilmesi gerekiyor. Bunu dikkate alan Edirne Barosunun yeni yönetimi Baro Konağının restore edilmesi için girişime başladı. Binanın bugünkü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp