Taraftar Heykeli Törenle Açıldı

admin

 

 

 

 

 

IMG_1877

Edirne Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ’nin projeleri hız kesmeden devam ediyor. Edirne’nin güzelleşmesi yönünde çalışmalarını aralıksız sürdüren Edirne Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ Cumartesi Pazarı mevkiinde bulunan Üçgen Park’ta Taraftar Heykeli açılışını yaptı.

IMG_1883

 

IMG_1888

 

IMG_1891

Türkiye’nin 4 büyük futbol takımı Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor’u yanlarında simgeleri olan aslan, kartal, kanarya ve kaplanla birlikte yaptırılan taraftar heykeli açılışına Edirne CHP Milletvekili Recep GÜRKAN, Edirne Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ, Edirne CHP il Başkanı Oktay BOZKURT ve Edirne CHP Merkez ilçe Başkanı Harika TÜRKAY katıldı. Açılışın ardından taraftar ve vatandaşlarla takım marşları eşliğinde fotoğraf çektiren SEDEFÇİ yaptığı açıklamada ; ‘’Edirneli taraftarlarımız için böyle güzel bir anıt yaptık. Beşiktaş ve Trabzon Spor’un arkada kalması ile ilgili şikâyetler aldık.

IMG_1879

Heykelin altına dönen bir platform yapmayı planlıyoruz, böylece 4 takımda olduğu yerde hareket halinde olduğu zaman parkımız daha güzel bir görüntü kazanmış olacaktır.’’ dedi.

IMG_1889

 

IMG_1893

 418 total views,  2 views today

Next Post

PARTİLER SEÇİM HAZIRLIĞINDA

Mahalli seçim dönemi yaklaştıkça siyasi partilerin seçim faaliyetleri daha da yoğunluk kazanacak. Bugün için kamuoyundan uzak kulis faaliyetleri şeklinde süren  seçim çalışmaları bir süre sonra iyece yoğunluk kazanacak. Partiler mahalli seçimler için hazırlıklarını tamamlayarak Mart ayında yapılacak mahalli seçimlerin propaganda çalışmaları hız kazanacak.    Her zaman mahalli seçimlerin genel seçimlerden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp