Tarifi olmayan Sevginin ve Mutluluğun Adı

admin

Göreve geldiği ilk günden bu yana 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, çocukların da sevgilisi haline geldi.

Edirne Belediye Başkanı Gürkan’ı makamında ziyaret eden İlkem isminde küçük bir hayranı sempatik hareketleri ile ilgi odağı oldu.

Ziyaretten büyük keyif alan ve mutluluk duyan Başkan Gürkan, ziyareti sosyal medyadan “Sevgili İlkem ile Türkiye’nin geleceğini konuşuyoruz.” mesajı ile takipçilerine duyurdu. Sosyal Medyada paylaşılan fotoğrafta Küçük İlkem’in Başkan ile birlikte verdiği poz gün boyunca en çok beğenilen  ve tıklanan kare oldu.

Minik İlkem’in Edirne Belediye Başkanlığı makamındaki oturuşu ve gözlerindeki parıltı Edirne’lileri hem mutlu etti hem de duygulandırdı.

Çocukları çok seven ve gençlere yönelik önemli projeleri 1 dönem gibi kısa bir sürede hayata geçiren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın yeni dönemde ki gençlere yönelik projeleri de kamuoyundan büyük takdir topladı.

“Yarınlarımız olan Gençler için Yeni döneme büyük projeler”

Yapımı Halen Devam eden Atatürk Kültür Merkezi, Mobil Kütüphaneler, Kurulacak olan Futbol, Voleybol ve Basketbol okulları, Edirne Çocuk Trafik Eğitim Parkı, 3 Yeni Gençlik Parkı, Bisiklet İstasyonları, Kentin önemli yerlerine Ücretsiz WİFİ,  Gürkan’ın yeni dönemde gençlere yönelik hayata geçireceği başlıca önemli projeleri arasında yer almaktadır.

 

 118 total views,  2 views today

Next Post

Uymaz; “Projelerimizin Mimarı Vatandaş Olacak”

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Koray Uymaz,  mahalleri ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam ediyor.   Edirne’de Cumhur İttifakı olarak güçlendiklerini ve sorumluluklarının arttığını belirten Uymaz, vatandaşların sorunları bildiğini ve bu sorunlara çözüm olacak projelerin mimarı olduklarını aktardı. Uymaz yaptığı açıklamada; “Edirne’de uzun yıllardır siyasetin içerisindeyim. Bu seçimde 6 aydan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp