TARİHİ KÖPRÜLERİMİZ İHTİŞAMI İLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR

admin

Edirne Valiliği İl Özel İdaresince “Tarihi Köprülerde Fonksiyonel Aydınlatma Projesi” kapsamında İlimizdeki tarihi köprüler aydınlatılarak gecenin karanlığına inat göz kamaştırmaya devam ediyor. Edirneliler tarafından büyük beğeni toplayan Tarihi köprülerimizin aydınlatma çalışması günün en çok konuşulan konuları arasında yerini aldı.

Önceki akşam Meriç ve Tunca köprüsüne gelen vatandaşlar, Cep telefonları ile fotoğraf çekerek bu anı ölümsüzleştirdi. Amatör fotoğrafçılar tarafından da gece boyunca çeşitli noktalardan Köprülerin ışıklandırılmış halini fotoğraflayan vatandaşlar emeği geçen herkese teşekkür etti.
Edirne Valisi Ekrem Canalp’in talimatları ile Edirne İl Özel İdaresi tarafından “Tarihi Köprülerde Fonksiyonel Aydınlatma Projesi” kapsamında ışıklandırılan Meriç ve Tunca köprüleri Türkiye’nin Avrupa’ya bakan yüzü Edirne’de adeta büyük bir görsel şölen havası yarattı.

Edirne Ajans Köşe Yazarı Ümit Demirel tarafında Drone ile havadan ve çeşitli noktalardan çekilen fotoğraflar Sosyal medya hesaplarımız ve www.edirneajans.com haber sitemizde yayınlandıktan kısa bir süre içinde yüzlerce beğeni aldı. Türkiye’nin bir çok yerinde yüzlerce vatandaşın tıkladığı fotoğraflara ilgi büyük oldu. Bir tarafta SELİMİYE ve Ayaklarının dibinde Tarihi köprüler rengarenk görüntüsü ve muhteşem ihtişamı ile büyük beğeni topladı.

Foto: Ümit Demirel – Edirne Ajans Köşe Yazarı

 3,432 total views,  2 views today

Next Post

MUSTAFA ALTUNHAN: "NE KADAR ZOR DURUMDA OLDUĞUMUZU HERKES GÖRSÜN"

Altunhan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve 643.Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Mustafa Altunhan Edirne Otogarında devlet büyüklerine seslenerek; “Tüm otobüslerimiz gördüğünüz gibi yatıyor. Devlet büyüklerimiz bize yardımcı olsun. Bıçak kemiğe dayandı.” dedi. Sosyal medya hesabından Canlı yayın yaparak sesini duyurmaya çalışan Altunhan; Başta Edirne Otogarı olmak üzere İstanbul, Bursa, Ankara […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp