Tasarım Çocuk Atölyesi yöneticileri gazetemizi ziyaret etti.

admin

Şükrü Paşa Mahallesi’nde faaliyetini sürdüren, Tasarım Çocuk atölyesi Sahibi Sevda Mutlu Öğütçü, çalışma ekibinden Elif Özcan, Nurgül Yörük, Gazetemizi ziyaret etti, Çalışmaları nedeniyle Edirne Ajans ve Radyo Su ekibini kutlayan Tasarım Çocuk Atölyesi Sahibi Öğütçü; “ Biz ekibimizle birlikte doğruluğuna inandığımız bir görev uğruna yola çıktık. Çocuklarımızın geleceğimiz olduğu kanısındayız. Onların yetişmesi için ne yaparsak azdır. Bundan sonra çalışmalarımızı daha geniş boyuta yaymak istiyoruz.

tasarım-çocukevi-atölyesi-edirne

Bu arada demokratik kuruluşlarımızla görüşerek, ortak çalışma imkânı arayacağız. Amacımız okul öncesi çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamaktır, diyen Öğütçü; “ Nusret Yörük, Hamza Özcan, Elif Kahya Aysen Acar’dan oluşan ekibimizle atölyemizde hizmet sunuyoruz.Bu arada yerel basınımızla elbirliği ile görevimizi daha geniş boyuta ulaştıracağız” dedi.


 

 167 total views,  2 views today

Next Post

Pazarcılar Odasında Yönetim Değişikliği

Hafta sonunda yapılan Edirne Pazarcılar Manavlar Seyyar Satıcılar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu Keyif Düğün Salonunda yapıldı. Dört listenin mücadele ettiği Pazarcılar Odası Genel Kurulunda Kazanan taraf Abdurrahman Altay’ın listesi oldu. Yapılan sayım sonunda Altay,’ın listesi 71 oy alırken, Değer adaylardan Şeref Hasır 52 oy ,Hasan Çilingir,22 oy,Eski Başkan Recep […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp