TASMALI ” bölgemize hizmet için el ele vermeliyiz”

admin

Ak Parti milletvekili adayı Rafet Sezen’in düzenlediği  toplantıya katılan Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı ve  merkez Şükrüpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Tasmalı, burada yaptığı konuşmada , “ Trakya Birliğe uzun süre hizmeti olan AK Parti milletvekili adayı Rafet Sezen’in daveti ile buraya geldik. Muhtarlar günü öncesi bu toplantının yapılması  bizleri mutlu etti.

İRFAN TASMALI AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUHTARLAR HER ZAMAN HALKLA BERABER 

Biz muhtarlar halk ile iç içe olan yöneticileriz. Halkın talepleri önce muhtarlara iletilir. Muhtarlar bu sorunları çözmek için gerekli yerlere başvurur. Muhtarlar iktidar ve muhalefet partileri ile sorunlarını çözmek için mücadele ederler.

Ülkeyi yönetenlerin  bugün en önemli görevi, ülkede birlik ve beraberliği sağlamak, ülkemizde kardeşliğin devamını  oluşturmaktır. Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. İktidar kim olursa olsun, bu günler bu zorluklar  aşılacak.

Ülkenin dertlerine çare bulmak  birinci vazifemizdir. Biz muhtarlar olarak her kapıya gidip isteğimizi iletiriz. Bugüne kadar siyasilerimizin kapısını çaldık, isteklerimizi ilettik çözülen ve çözülemeyenler oldu.

KONYA’DAN ÖRNEK ALALIM 

Ülkenin kaynakları ne kadarsa hizmet de o oranda olacaktır. Muhtar arkadaşlarımıza her zaman şunu söylerim. Arkadaşlar gittiğimiz yerlerde iyi şeyleri örnek alalım. Bölgemize iyi hizmetlerin gelmesine katkı yapalım. Bir yerde birlik ve beraberlik sağlanırsa orada her şey güzel olur. Bugün Konya’da Panko birliğin şeker fabrikasını alıp faaliyetini sürdüren bir kooperatif var. Bu ülke çapında en çok üretim yapan bir fabrika. Bu o ilde birlik ve beraberliğin sağlanmasıyla gerçekleşmiş. Konya’nın  tüm demokratik kuruluşları, odaları meslek kuruluşları   el ele verip şeker fabrikasına sahip çıkmışlar.

Bugün o fabrikada üretilen mal ülkemiz ve ülke dışında satılıyor. Benim mahallemde çağrı merkezi var. Bu imkânı sağladığı için sağlık Bakanımıza teşekkür ediyorum. Burada iki vardiya halinde 600’er kişi çalışıyor. Yine Meriç nehri üzerinde yapılan köprü ‘de yakın zamanda açılır bölgemiz taşkınlardan korunur. Biz muhtarlar olarak bölgemize hizmet için herkesin el ele gönül gönle vermesini diliyorum” dedi

 

 

 

 136 total views,  2 views today

Next Post

DEMİRKIRAN,”çok seçime katıldım böylesini görmedim”

            İl merkezinde bir basın toplantısı düzenleyen saadet Partisi milletvekili adayları  seçim stratejilerini ve ülkenin içinde bulunduğu durumu değerlendirdiler. Toplantıda soz alan S.P  1. sıra Edirne milletvekili adayı  Ali Erhan Demirkıran, konuşmasından şunları kaydetti, “  Hepinizin bildiği gibi 20 yıllık siyasi geçmişim var. Birçok seçime […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp