Tasmalı, “geleceğimizin güvencesi çocuklarımıza başarılar dilerim”

admin

İRFAN TASMALI (2)

 

 

 

 

 

 

2015-2016 Eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle açıklama yapan Edirne Muhtarlar Derneği Edirne Şube Başkanı ve Fatih Mahalle Muhtarı İrfan Tasmalı ,2015-2016 Eğitim- Öğretim yılının başladığını belirterek, “ inşallah bu eğitim dönemi ülkemize  ve öğrencilerimize hayırlı sonuçlar ve başarı  getirir. Gerçekten ülkemiz sıkıntılı dönemden geçiyor. En sorunlu bölgemiz olan terörün yoğunlaştığı güneydoğuda zor koşullarda görevini yapan öğretmen arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. İnşallah kısa sürede bu sıkıntılar aşılır, eğitimcilerimiz huzurlu bir ortamda görevlerini sürdürürler. Buraya yeni atanan öğretmenlerimize görevlerinde başarılar dileriz. Bu arada ülkemizde şehit olan tüm şehitlerimizin ruhlarını yâd ediyorum, ailelerine sabırlar diliyorum. Yaralı gazilerimize ise acil şifalar dileklerimi sunuyorum.

Yeni tayini çıkan öğretmenlerimizin gittikleri yerlerde en güvenilir yardımcıları, destekçileri muhtarlarımız olacaktır. Öğrencilerimiz bu eğitim döneminde akliselim öğretmenlerden eğitim alarak başarılı olurlar. Yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı uğurlu olması dileklerimi sunarım” dedi.

İRFAN TASMALI (1)

 149 total views,  2 views today

Next Post

Saadet Partisi’nden gazetemize ziyaret

Saadet Partisi Edirne Milletvekili Adayı Ali Erhan Demirkıran beraberinde merkez İlçe Tınıtım Başkanı  Mehmet Akif iriş ve  Merkez İlçe  Gençlik Kolu Başkanı Alparslan Ateş  ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Kurban Bayramı  kutlama amacıyla yapılan ziyarette konuşan Milletvekili adayı  Demirkıran, 1 Kasımda yapılacak milletvekili seçimine değinerek, bu seçimde halkın isabetli karar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp