Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği

admin

Üretici Kart’ın 10. Yıl kapsamında “ Tayfun Talipoğlu ile Deniz Bank Tarım Sohbetleri” adıyla düzenlenen etkinliklerin ilki geçtiğimiz Cuma günü yapıldı. Lalezar’da yapılan Etkinliğe Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Vali Yardımcısı Mustafa Ergun,Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ,Meclis Başkanı Fedai Canım,Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz, İl Genel Meclisi Üyeleri Tuncay Aytın,Mustafa Suiçmez, Belgesel Yapımcısı ve Gazeteci Tayfun Talipoğlu ,Deniz Bank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun ile diğer davetliler katıldı. Toplantıda Üretici Kart’ın yanı sıra Deniz Bank’ın tarım alanında yaptığı hizmetler anlatıldı.

Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (14)

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde yoğun faaliyetleri ve sektörü sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada yer alan Deniz Bank tarım sektörünün ihtiyaçlarını özel olarak tasarladığı ve Türkiye’de ilk olarak gerçekleştirdiği, “ Üretici Kart’ın”10. Yıl etkinlikleri kapsamında Türkiye turuna çıktı.

Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (1)

“TayfunTalipoğlu ile Deniz Bank Tarım Sohbetleri” adıyla düzenlenen etkinliklerin ilki ise geçtiğimiz Cuma günü Edirne Lalezar Restoran’da gerçekleşti. Deniz Bank Tarım Bankacılığı Gurubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun ve ünlü belgesel yapımcısı Tayfun Talipoğlu tarım sektörü kanaat önderleri ile bir araya geldi.Buradaki toplantıda Deniz Bank’ın tarım sektörüne verdiği destek ayrıntıları ile bir araya geldi. Deniz Bank Tayfun Talipoğlu ile “Deniz Bank tarım Sohbetleri” kapsamında 15.000 Km yol kat edip tüm Türkiye yi kapsayan 50’den fazla noktada etkinlik düzenleyerek bir milyon çiftçiye ulaşacak”

Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği
Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (2) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (3) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (4) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (5) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (6) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (7) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (8) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (9) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (10) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (11) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (12) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (13)
Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (15) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (16) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (17) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (18) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (19) Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği (20)

 

 

 127 total views,  2 views today

Next Post

EDESOB BELEDİYE BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ

30.Mart.2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Edirne Belediye Başkanlığı’na seçilen Recep Gürkan’a Esnaf ve Sanatkarlar Odalarından ziyaret. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ başkanlığında yapılan ziyarette Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özkan, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç, Edirne Demirciler ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp