TBMM Kefek Komisyon Başkanı Edirne Milletvekili Fatma Aksal ‘dan Destek Müjdesi

admin

TBMM Kefek Komisyon Başkanı Edirne Milletvekili Fatma Aksal Üreticilere yapılacak olan Hububat 3. Fark ödemesi desteği ile ilgili açıklamalarda bulundu:

“Ak Parti Hükümeti Boyunca tarıma , çiftçiye ve üreticiye verilen desteğimizi hiç kesmedik. Çünkü Üretim var ise bizler varız. Bu kadar verimli topraklar üzerine kurulu bir ülkenin layık olduğu değeri ve desteği;Cumhurbaşkanımızın Tarıma ve Çiftçiye verdiği ehemmiyet çerçevesinde yıllardır sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz. Nitekim Edirnemiz de çok bereketli topraklara sahip, doğduğumuz büyüdüğümüz bu topraklar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve daima tarım konusunda tarih boyunca tarımın gözdesi olarak anılmıştır.

Bugün (08.10.2021) saat 18:00 itibariyle T.C. No ayrımı yapılmadan tek seferde 893 Edirneli üreticimizin hesabına 3 milyon 219 bin TL 2020 yılı Hububat 3.Fark Ödemesi Desteği ( buğday, çeltik, arpa, dane mısır, tritikale) gerçekleştiriyoruz.

Üreticimize, Edirnemize hayırlı bereketli olsun.”

 461 total views,  5 views today

Next Post

Süloğlu’nda Hedef 40 bin metrekare parke taşı

              Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, parke taşı çalışmalarının hızla devam ettiğini ve ilçede bu yılsonuna kadar 40 bin metrekare parke taşı döşemeyi hedeflediklerini söyledi.                Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran;merkez mahallesinde devam eden parke taş döşeme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ormankıran inceleme sırasında yaptığı açıklamada; ”biliyorsunuz ki bizler mayıs […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp