TEB Bankası Yeni Keşan Şube Müdürü Ayhan Murat Kantarcı’dan KOBİ’lere Destek

admin

IMG_8580TEB Bankası Yeni Keşan Şube Müdürü Ayhan Murat Kantarcı’dan KOBİ’lere Destek

TEB Bankası Keşan Şube Müdürlüğüne atanan Ayhan Murat Kantarcı ilk ziyaretini Keşan TSO’ya gerçekleştirdi.

Türkiye Ekonomi Bankası A.Ş. Keşan Şube Müdürlüğü görevine yeni başlayan Ayhan Murat Kantarcı ilk icraat olarak Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) üyelerine yönelik olarak hazırlanan özel koşullu kredi protokolünü oda yöneticileri ile birlikte imzaladı.

6 Şubat tarihinde gerçekleştirdiği oda ziyaretinde, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Önder İnceoğlu ve Komite Üyesi Mesut Arıkan tarafından karşılanan yeni Şube Müdürü Kantarcı, imzalanacak protokol ile oda üyesi KOBİ’lere ayrıcalıklı kredi imkanı sunulacağını dile getirerek şunları söyledi;

“Bankamız tarafından belirlenen özel koşullar dahilinde, oda üyelerine yönelik olarak aylık taksit ödemeli ticari nakdi kredi ve gayri nakdi kredi kullandırılmasına ilişkin genel esasları içeren protokolü bu gün Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın değerli yöneticileri ile birlikte imzalamış bulunuyoruz.  <KOBİ’lere Nefes Aldıran Kredi > adıyla başlattığımız bu özel kredi protokolünde oda üyeleri 500 Bin TL’ye kadar kredi kullanımı sağlayabilecekler. Aylık 0,85 faiz oranı ile 3 ay geri ödemesiz kredi olanaklarından da yararlanacak oda üyelerini Türkiye Ekonomi Bankasına bekliyoruz ve hayırlı olmasını temenni ediyoruz”

Ayhan Kantarcı’nın ardından, TEB ve Keşan TSO arasında 1 yıl geçerli olacak olan protokole imza atan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’da, Kantarcı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve sözleşmenin tüm üyelere hayırlı olmasını diledi.

İmza töreninin ardından Keşan TSO’nun Kızılay ile birlikte düzenlediği ödüllü kan bağışı kampanyasına katılan Keşan Şube Müdürü Ayhan Murat Kantarcı kan bağışında bulundu.

 

 188 total views,  2 views today

Next Post

HASAN DURUER KURBAĞA VE SALYANGOZ TOPLAYICILARI DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

HASAN DURUER KURBAĞA VE SALYANGOZ TOPLAYICILARI DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ Edirne valisi Hasan Duruer’in dezavantajlı mahallerden olan Menzilahir Mahallesinde faaliyet gösteren  kurbağa ve salyongoz toplayıcıları derneğini ziyaret etmesinden memnunluk duymaktayız. kurbağa ve salyongoz toplayıcıları derneği başkanı  Ufuk Örs ile birlikte sayın valimize duyarlığından ötürü teşekkür  ediyoruz. Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp