Tekin “Bundan sonra daha çok çalışacağız”…

admin

30 Mart Mahalli seçimlerinde Havsa ilçesinde CHP Belediye Başkan adayı olarak büyük başarı göstererek, ikinci kez Belediye Başkanlığını kazanan Oğuz Tekin, bu başarıda en büyük payın parti teşkilatı olduğunu seçimler süresince arkadaşlarının kendisine büyük destek sağladığını belirterek şunları kaydetti; “Değerli Hemşerilerim, büyük bir teveccüh ile 30 Mart tarihinde bizleri tekrar işbaşına getirdiniz. Sorumluluk ve verdiğiniz emanetin bilincindeyiz. Başta tüm değerli Havsa’lı hemşerilerime, CHP İlçe Başkanım Hasan Özel’e Parti yönetimime, CHP Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza tüm üyelerimize, Eski ve yeni Belediye Meclis Üyelerimize teşekkürü bir borç biliyorum.

oğuz-tekin-havsa2

Halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek Havsa’yı daha modern bir şehir haline getirmek tek hedefimiz olacaktır.

İlk dönemdeki görevimiz sırasında imkânlarımız oranında halkımıza hizmet sunduk. İlçemizin tüm sorunlarını biliyorum. İlçemizin gerek alt yapı gerekse diğer hizmetlerde halkımıza verdiğimiz sözler yapılan vaatler yerine getirilecektir.

BİZE OY VEREN VE VERMEYEN HAVSALILARA TEŞEKKÜRLER

Havsa Halkına meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte en yararlı hizmeti vereceğimizi bize oy veren ve vermeyen vatandaşlarımızın bilmesini isterim. Seçim sona ermiştir. Bundan sonra şu ve bu partinin mensubu olmak diye bir durum yoktur. Tüm halkımıza eşit oranda hizmet sunacağız. Bize olan teveccühlerini boş çıkarmayacağız. Tekrar Havsa halkına teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

OĞUZ-TEKİN-teşekkür

 127 total views,  2 views today

Next Post

BU SEÇİMDEN ALINMASI GEREKEN DERS

30 Martta bir mahalli seçimi daha tamamladık. Bu seçim sonuçlarının bir süre daha tartışılması bekleniyor. Seçim sonrasında oy tasnifinde haksızlık yapıldığını iddia edenler var. Bunlar her seçim döneminde yaşanan olaylar. Bu seçimde bu tür iddiaların biraz daha fazla olduğu, sandık oyunlarının ön plana çıktığı söylentileri yaygın. Tüm iddialar için son […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp