Tekin “Gaytancıoğlu Hoca bölgemizin onurudur”

admin

Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin yaptığı açıklamada,  CHP’de yapılan ön seçim sonuçlarını değerlendirdi; Milletvekili aday adayı olan Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu’nun bu yarıştan birinci sırada yer almasının ilçeleri açısından onur vesilesi olduğunu belirterek şunları kaydetti; “ Bugüne kadar ilçemiz ve ilimizde bu oranda rekor sayılacak bir oy alarak milletvekili adayı olması partili partisiz bütün ilçe halkımızı mutlu etmiştir. Üye bazında yapılan bu seçimde Gaytancıoğlu hocamıza destek verdikleri için diğer ilçelerimizi de kutlamak isterim. Bütün arkadaşlarımız üstün gayret sarf ederek aday adayımız Gaytancıoğlunun ilk sıraya gelmesine katkı sağlamıştır. Ben bu özverileri nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum. CHP üyeleri milletvekili olmak için bütün vasıfların Okan hocamızda bulması, hocamızın halka karşı sempatik davranması, bütün insanları kucaklaması, bir bilim insanı olması bunun dışında CHP’nin tarım politikasını çok iyi bilmesi ve bunu gittiği yörelerde halka en iyi şekilde anlatması bir tarım hocası olması nedeniyle partimizce hedeflenen bütün özelliklere sahip olduğunu gösteriyor. Bu özellikleri nedeniyle ilçemiz dışında il merkezi ve bütün ilçelerden büyük destek aldı.

DSC_0025

 

 

 

 

 

 

 

Bundan sonra amacımız ilçe örgütümüz ve il örgütü olarak seçimi kazanan Okan Hocamızı ziyaret ettik.  Daha sonra hep birlikte Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a ziyarette bulunduk. Bundan sonra hedefimiz CHP’nin Edirne’de üç milletvekili kazanması olacaktır.

Okan Hocamız seçimi kazandığını öğrendikten sonra hiç dinlenmeksizin ilk olarak Edirne il örgütünü ve belediye başkanını ziyaret etti. Bugün ise Keşan’da ziyaretlerine devam ediyor. Hocamız tüm ilçeleri ziyaret ederek destekleri nedeniyle teşekkür edecek ve bundan sonra seçime kadar birlik ve beraberlik içinde çalışma çağrısı yapacak. Partimizin diğer adayları da uzun süre partiye hizmeti geçen dinamik kimseler sayesinde yoğun bir çalışma temposu ile Edirne’den üç milletvekili çıkaracağımıza inancım tamdır.” Değerlendirmesinde bulunan Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin,  Doç Dr Okan Gaytancıoğlu’nun azimli ve mücadeleci bir kişiliğe sahip olduğunu kaydederek:” Hocamız bundan önceki milletvekili seçimlerinde yeterince seçime hazırlanamadı. Seçim sonrası bir kenara çekilip partiye küsme darılma yerine Okul dışındaki boş zamanlarında Edirne’nin köylerini ziyaret etti. Köylerde yaşayan herkesle görüştü. CHP’nin tarım politikasını köylülere anlattı. Sorunlarını dinledi. Bu azimli çalışmanın ödülünü de ön seçimdeki başarısı ile kanıtladı. Okan hocamızın parlamentoda çok yararlı hizmetler yapacağına inanıyor kendisine başarılar diliyorum” dedi.

 139 total views,  5 views today

Next Post

İyi Dersler Şoför Amca projesi devam ediyor

              İyi Dersler Şoför Amca Projesi Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ve Michelin lastikleri arasında imzalanan işbirliği protokolüyle gerçekleştirildi. Trafikte sorumluluk hareketi kapsamında 2014 yılında hayata geçirilen İyi dersler Şoför Amca Projesi taşımalı eğitim servis şoförleri ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp