Tekin, “ Havsa halkı hizmetin iyisine layıktır”

admin

Havsa Belediye Başkanı Oğuz  yaptığı açıklamada, Havsa Belediyesi’nin “Havsa Halkı her şeyin en iyisine layıktır” diyerek başlattıkları  Alt Yapı Hamlesi’nde sona gelindiğini  belirterek , “  18 Ağustos 2015 Salı günü itibariyle Fatih Caddesi Yeni Mahalle istikametinden,  Cumhuriyet Mahallesine doğru asfalt işine başlayan Havsa Belediyesi bir yandan da 15. Tarım Aletleri ve Hayvancılık Festivali için çalışmalarını sürdürüyor.  Kanalizasyon çalışmaları nedeniyle bozulan yolların tamamının çok kısa bir süre içinde yapılacağını belirten Belediye Başkanı Oğuz Tekin; “Gelecek nesilleri düşünerek yaptığımız bu çalışma sonucunda, çocuklarımız, torunlarımız sıkıntı çekmeyecek, daha güzel bir Havsa, insanlarının daha mutlu olduğu , daha yaşanabilir ve hijyenik bir Havsa için çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam edeceğiz.” dedi.

Tekin, “ Havsa halkı hizmetin iyisine layıktır”   (3)

 

 

 

 

 

 

 

HAVSANIN GELECEĞİ İLE İLGİLİ  ÖNEMLİ SORUNU ÇÖZDÜK

2014 yılında alt yapı hamlesi başlatan Havsa Belediyesi, kanalizasyon ve arıtma tesisi çalışmaları kapsamında 58 km’lik kanalizasyon hattı ve 8 ayrı binadan oluşan kanalizasyon arıtma tesisini bitirerek,

Havsa’nın geleceğini ilgilendiren önemli bir sorunu çözmüş oldu. Bu çalışmalar esnasında yolların bozulması nedeniyle belediye ekipleri  111 sokakta yol yapım çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor.

Tekin, “ Havsa halkı hizmetin iyisine layıktır”   (1)

 

 

 

 

 

 

 

Havsa Belediye Başkanımız Oğuz Tekin, “Bölgemizde marka haline gelen Havsa Tarım Aletleri ve Hayvancılık Festivalinin bu yıl 15.’sini yapacağız. Bu yıl ki festivalimizi dört günden beş güne çıkardık. Ayrıca ilk kez yöremiz mutfağını tanıtmak için bir yemek yarışması da düzenleyeceğiz. Yurtiçi ve yurtdışından katılacak halk oyunları ekiplerinin gösterileri ve sanatçılarımız İrem Derici ve Onur Akın Havsalı hemşehrilerimize ve konuklarımıza keyifli saatler yaşatacak. Öte yandan kaybolmaya yüz tutmuş geleneksel sanatlarımızı genç nesillere tanıtmak için ustalarımız ve zanaatkarlarımız festivalimize katılacak.  Değerli hocalarımız Tarım konusunda konferanslarla bizleri aydınlatacak. Festivalimize teşrif edecek konuklarımızın hoşça vakit geçireceğine inanıyorum.” Dedi.

Tekin, “ Havsa halkı hizmetin iyisine layıktır”   (2)

 126 total views,  5 views today

Next Post

Edirne’de 34 şehit yakını ve gazi devlet memuru oldu

                      Edirne Aile ve sosyal Politikalar İl müdürlüğü  Wep sayfasında yer alan habere göre  “Son bir yıl içerisinde 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında  Edirne’de  34 şehit yakını ve Gazi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Devlet Memuru olarak atandı. Türkiye genelinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp