Tekin; “Havsa’da partimin oylarını arttıracağım”

admin

Havsa’da Belediye Başkan adaylığı kesinleşen Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin,bu zamanda atamaların gerçekleşeceğini beklemediğini hafta sonunda kendisine parti Genel Merkezinden gelen telefonda Pazar günü yapılacak olan parti meclisi toplantısında 290 tane belediye başkanı adayının atamasının yapılacağının bildirildiğini kaydederek, bu belediye başkanlarının arasında benim de olmam sürpriz oldu”
havsa1

GEÇEN DÖNEM EN SON BEN ATANDIM

Tekin açıklamasını şöyle sürdürdü; “Bu şunu şöyle değerlendiriyorum. Biliyorsunuz geçtiğimiz dönem Edirne ili, ilçeleri ve beldeleri arasında son ataması yapılan belediye başkan adayı bendim. Her halde genel merkezimiz bunu göz ardı etmemiş olacak ki bu yıl ilk önce bizleri açıkladı. Tabii çalıştığınızda insanlarla iyi ilişkiler içinde olduğunuzda, ilçenizde sizin bu yaptığınız hizmetlere karşı partimizde farklı bir aday çıkmamıştı. Genel Merkezimizde bunu değerlendirmiş. Bundan sonra geçen dönem %48 oy alarak geldik.Biz de genel merkezimizin bizlere verdiği bu görevi oy oranımızı %60’ın üzerine çekerek ödemek boynumuzun borcu olacaktır” dedi.
oğuz_tekin

 196 total views,  2 views today

Next Post

PARTİLERİN ADAY ADAYLARI

İktidar partisi Ak Partinin Edirne Merkez, İlçe ve beldelerin belediye Başkan aday adayları açıklandı. Edirne Belediye Başkan aday adaylığı için şu anda resmi olarak başvuran 5 aday adayı bulunuyor. Şemsettin Emir,Ahmet Çetin,Okan Akar,Ali Soydan resmen aday adaylıklarını açıkladı.Parti yönetimlerinde olmayıp Kamu kuruluşlarından veya serbest meslek mensuplarından Belediye Başkanlığı için aday […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp