Tekstil Atölyesinde Çıkan yangın paniğe Neden oldu

admin

Edirne’nin Keşan ilçesinde bir tekstil atölyesinde çıkan yangın, korkuttu.

Edinilen bilgiye göre, Rasim Ergene Caddesi ile Asmalı Sokak Kesişiminde bulunan Emin Temiz’e ait tekstil atölyesinde bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Bu sırada devriye görevi yapan polis ekipleri, iş yerinin alarmının çaldığını fark etti. İşyerine giden polis ekipleri, atölyenin içersindeki alevleri görünce, durumu itfaiyeye bildirdi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi geldi.

Yaklaşık yarım saatlik müdahalenin ardından yangın büyümeden kontrol altına alınırken, işyerinin üzerinde bulunan apartmanda oturanlar ise polis ekipleri tarafından tahliye edildi.

Yangının çıkış sebebi öğrenilemezken, işyerinde çok sayıda yün bulunduğu ve yangının yünlerin bulunduğu kısımdan çıktığı tahmin ediliyor.

Olayda can kaybı olmazken, maddi hasar meydana geldi.AW000894

 148 total views,  2 views today

Next Post

Tek Gıda İş İle Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Trakya Birlik Genel Müdürlüğü ile Türk-İş Konfederasyonuna bağlı Tek-Gıda İş Sendikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı. Trakya Birlik Genel Müdürlüğünde bir araya gelen Tek-Gıda İş Sendikası ve Trakya Birlik Yetkilileri 01.08.2012- 31.07.2014 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi üzerinde mutabakata vardılar. Görüşmelerin anlaşmayla sonuçlanmasını müteakip, Yönetim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp