Tema öğrencilerinin sertifika töreni yapıldı

admin

Bahçeşehir Koleji Lise Genç TEMA öğrencilerinin ve öğretmenlerinin yeşil yaprak ve kurum sertifikası töreni gerçekleşti

Edirne Tema Vakfı İl Temsilcisi Şirin Çoğal yaptığı açıklamada Bahçeşehir Koleji idareci, öğretmen ve öğrencilerine çevreye olan duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettiğini belirterek; “ bu onurlu ve kutsal görevin gönüllü savunucuları arasında sizleri görmekten Edirne TEMA Vakfı İl Temsilciliği olarak onur duyduğumu belirtmek isterim.

Tema öğrencilerinin sertifika töreni yapıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bahçeşehir Koleji Edirne’de eğitim kurumları içerisinde bir ilke imza attı.Tema Vakfının bu yıl  başlattığı kurum sertifikası uygulamasının gerekli bütün şartlarını yerine getirerek hem öğrencisiyle hem de çalışan kadrosuyla TEMA gönüllüsü olarak Kurum Sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

TEMA Vakfı olarak bütün faaliyetlerimizin çıkış noktasını gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak oluşturuluyor. Bu çabamızda en büyük desteği sizlerden alıyoruz. Gücünü gönüllerden alan bir halk hareketi olarak, önümüzdeki dönemlerde de yeni katılımlarla daha da güçleneceğimize inanıyoruz.   TEMA Vakfı Genel Merkezimiz Saha ve Gönüllük Bölümünden  yapılan Açıklamaya göre TEMA Vakfı Edirne İl Temsilciliğimiz İl Bazında Nüfusa göre gönüllü kazandırmada Türkiye 4.sü olmuştur. Bu başarıyı kazanmada bizlere destek veren tüm Tema Gönüllüsü dostlarımıza Edirne TEMA Vakfı İl Temsilciliği olarak teşekkür ederiz.

Tema öğrencilerinin sertifika töreni yapıldı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

İlimizde TEMA çalışmalarımıza katkılar sunacak gönüllülerimizle çoğalarak daha yeşil yarınlara umutla bakmanın heyecanını yaşıyoruz. Geleceğin gücünün doğada olduğuna inanıyor ve  insanların doğa ile uyum içinde yaşayacağı bir geleceği savunuyoruz.

” Verimli topraklar, yaşam veren su ve temiz bir hava için bizlere destek  veren, yaşamın savunulmasında TEMA’ ya katkıda bulunan  TEMA okulu ve  TEMA gönüllüsü olan  Bahçeşehir Kolejine   TEMA ailesine  katılımlarından dolayı   teşekkür eder, tüm yaşamınızın    çevreye karşı duyarlı , ekolojik okur yazar bireyler olarak doğayla iç içe geçmesini dilerim.” Dedi.

Tema öğrencilerinin sertifika töreni yapıldı (1)

 

 

 

 5 total views,  2 views today

Next Post

Ülker Çocuk Sinema Şenliğine büyük ilgi

              Ülker firmasının sekiz yılda bir milyon çocuğun hayal gücünü beslediği geleceğe yatırım amacıyla gerçekleşen 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramında gerçekleşen “ Ülker Çocuk Sinema Şenliği “ Margi sinema salonu ve bahçesinde gerçekleşti. Edirne’den İlk ve ortaokul öğrencilerinin ücretsiz bilet alarak etkinliklerini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp