TERCAN; “ESNAFIMIZIN DAİMA YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

admin

Göreve geldiği ilk günden itibaren İl genelinde büyük bir sinerji yaratarak çalışmalarına devam eden MHP İl Başkanı Zakir Tercan ve İl Yönetimi, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek esnafın hal ve hatırını sorup sorunlarını dinledi.Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ten öğrendiğimiz teşkilatçılık anlayışıyla halkımIzın ve esnafımızın daima yanında olmaya devam edeceğiz diyen İl Başkanı Tercan gazetemize yaptığı açıklamada; “MHP İl Yönetimi olarak EDİRNE Bedesten Çarşı Başkanı Sayın Hakan Fındıkoğlu’nu ve Esnafını ziyaret ederek.. Onların dertlerini, sorunlarını ve taleplerini dinledik.

MHP Edirne Esnafının umut ışığıdır…

MHP birlik ve kardeşlik ocağıdır…

MHP ilke, ülkü ve ahlak meşalesidir…

MHP Edirne’dir. Edirne halkının özü ve özetidir…”dedi.

MHP İl Başkanı Zakir Tercan ve İl Yönetiminin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Tarihi Çarşı Esnafları, “İyi günde olduğu gibi zor günümüzde de yanımızda olan MHP Teşkilatına teşekkür ediyoruz. Esnafın sesi olamaya devam ediyorlar. Bize dertlerimizi dinleyecek ve sesimizi duyuracak siyasetçiler lazım.” dediler.

Esnafın Yeni yılını da kutlayan İl Başkanı Tercan; “2021 Yılı; Ülkemize barış, sevgi, huzur, bereket ve kardeşlik getirsin… Yeniden birliğimize, dirliğimize, bütünlüğümüze vesile olsun. Yeni Yılınız kutlu, Dualarınız kabul olsun. ALLAH Sizi sevdiklerinize ve sevenlerinize bağışlasın… Bu vesileyle değerli dostlarımı, arkadaşlarımı, sevdiklerimi, sevenlerimi en kalbi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Vatanımızın diri ve ebedi varlığı içinde MHP’nin güçlü olması gerektiğini artık herkes çok iyi biliyor. Gelinen noktada MHP’nin alternatifsiz olduğunu ve ülke menfaatleri dışında düşüncesinin olmadığını herkes görüyor. Cumhur ittifakının ruhuna göre hareket ediyoruz. Saygı Değer Genel Başkanımızın, Cumhur İtifakı ile ilgili hassasiyetine çok önem veriyoruz. Emirleri doğrultusunda hareket ediyoruz.

MHP fakirin-fukaranın partisidir…

MHP Vatanını, Bayrağını Sevenlerin Partisidir…

MHP işsizlerin, kimsesizlerin partisidir…

MHP Köylünün, Çiftçinin Partisidir…

MHP Tüm Esnafın Partisidir…

MHP Memurun, İşçinin, Emeklinin Partisidir…

MHP Türk dünyasının, İslam aleminin Partisidir…

Biz Edirne Halkının yanındayız.

Biz Edirne Halkının tercümanıyız…Biz Edirne Halkının umut ışığı, herkesin ortak refleksi ve paydasıyız…MHP birlik ve kardeşlik odağıdır…MHP ilke, ülkü ve ahlak meşalesidir…MHP Edirne’dir. Edirne halkının özü ve özetidir…” dedi.

 1,711 total views,  2 views today

Next Post

BELEDİYE PANDEMİ DÖNEMİNDE HALKIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYOR

Edirne Belediyesi, Kuka ve vidanjör kullanım ücretlerinde %81’e varan indirim başlattı. Halk sağlığının ve hijyen kurallarının daha da önem kazandığı; pandemi nedeniyle yaşanan ekonomik sıkıntılar gibi sebeplerle kuka ve vidanjör kullanım bedeli tek fiyat 50.- TL olarak sabitlendi. Edirne Belediyesi; 24 Kasım 2020 tarih ve 2020/175 sayılı Meclis kararı ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp