Terminalde bayram denetimi

admin

Terminalde bayram denetimi

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediyesi Terminal Yürütme Kurulu, Ramazan Bayramı öncesinde Edirne Otogarı’nda incelemelerde bulundu.

Edirne Belediye Meclisi Ulaşım Komisyonu Başkanı ve aynı zamanda Terminal Yürütme Kurulu Başkanı Savaş Üner Başkanlığında; Belediye Meclis Üyeleri Mahmut Keskin, Tamer Karadağ, Melek Yörük ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Erdal Uygun ve müdürlük personeli ile otogar işletmecilerinin de katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi.

Ramazan Bayramı’nda ve sonrasında Edirne’ye gelecek ve Edirne’den dönecek yolcuların herhangi bir aksilik yaşamamışı için dikkat edilmesi gereken konuların ele alındığı toplantıda; otogarın genel temizliğinde tespit edilen hususlar hakkında otogar işletmecileri uyarıldı.

Ayrıca otogara yolcu getiren şehir içi ücretsiz servisler hakkında vatandaşlardan gelen şikayetler değerlendirilerek, servis araçlarının temizliği ve bakımının nasıl olması gerektiği konusunda firma sahipleri bilgilendirildi.

 

 

 

 90 total views,  2 views today

Next Post

Vali ÖZDEMİR: “Engelli bireylerle he'mhâl olalım”

Edirne Valisi Günay Özdemir “Engelli bireylerle empati kurmak yerine onlarla he’mhâl olalım, yani bütünleşelim, birlikte olalım” dedi. EBED (Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneği) Başkanı Dilek Kaynak, Sayman Cengiz Gültekin, Sekreter Gökhan Bal ile dernek üyesi İlknur Ulu Edirne Valisi Günay Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Dernek Saymanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp