Tetik; LPG sızdırmazlık kontrolleri devam ediyor”

admin

Makine Mühendisleri Odası  Edirne Şubesi Yönetim Kurulu  Başkanı  Yaver Tetik,Makine Mühendisleri Odası, LPG sızdırmazlık kontrollerini yasa ve yönetmeliklerde öngörülen amaçlar doğrultusunda yürütüldüğünü belirterek, “Odamız; LPG sızdırmazlık kontrollerini, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu‘na dayanarak çıkarılan 21.10.2004 tarih ve 25620 sayılı Resmi Gazete‘de yayınlanarak yürürlüğe giren Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelik uyarınca gerçekleştirmektedir.

Tetik; LPG sızdırmazlık kontrolleri devam ediyor”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Denetimlerimiz çevreye yararlı can ve mal güvenliğini koruyucu, trafikte güven arz eden bir rotada sürmektedir. Denetimlerimiz çerçevesinde gerçekleştirilen LPG sızdırmazlık kontrollerinde araç sahiplerine daha kolay ve hızlı hizmet alması amacıyla 31.08.2015 tarihinden itibaren Tekirdağ, Çerkezköy, Lüleburgaz’da hizmet veren Gezici LPG İstasyonlarımız kapanarak  Yerine Çorlu LPG İstasyonu Zafer Mah. Şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Cad. Yeni Sanayi Sitesi M16 Blok Çorlu/TEKİRDAĞ adresinde açılarak  31.08.2015 tarihi itibariyle haftanın 5 günü Randevulu sistemle hizmete girecektir.

Randevuyu www.mmo.org.tr adresinden LPG Randevu butonundan veya 0 282 651 95 63 nolu telefonumuzdan alınabilecektir. Çalışma saatleri her gün saat 09:00-12:00, 13:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. 25.08.2015 tarihinden itibaren vatandaşlar telefonla yada web sitesinden randevu almaya başlayabileceklerdir.

Şubemizin Edirne Merkezdeki LPG İstasyonu Salı günleri 09:00-12:30, Kırklareli Merkezdeki LPG Gezici İstasyonu Pazartesi günleri 09:00-12:30’da, Keşan LPG Gezici İstasyonu Çarşamba günleri 09:00-12:30’da eskisi gibi çalışmaya devam edecektir.

Aracını kontrole getirecek vatandaşlarımızın yanında bulundurması gereken belgeler ise şunlardır:

Araç sahibi eğer LPG ruhsata işlenmiş ise, araç ruhsatının aslı ile kontrollerini yaptırabilirler. LPG ruhsata yeni işlenecek ise; araç ruhsatının aslı ve montaj firması tarafından düzenlenen fatura ve montaj evrakları ile sızdırmazlık istasyonumuza gelebilirler” dedi .

 

 

 

 118 total views,  2 views today

Next Post

Kızmaz: “Ben mahalleme park istiyorum”

Edirne Merkez Kocasinan Mahalle Muhtarı Rahmi Kızmaz, mahallenin sorunları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mahallesinde  halkın yararlanacağı hiçbir park bulunmadığından yakınan Kızmaz, “ her mahallede olduğu gibi bizim mahallenin de sorunları vardır. Bizim mahallemizde Hacılarezanı Camisi yanında geniş bir yeşil sahamız bulunmaktadır. Kocasinan Mahallesi’nin en büyük sorunu mahallede  hiç bir parkın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp