TFF, Hakan Sedefçi’yi Macaristan’a götürdü

admin

A Milli Takımımız açısından büyük önem taşıyan Macaristan karşılaşmasına TFF’nin Budapeşte’ye misafirleriyle gideceği öğrenildi. Bu misafirler arasında, geçtiğimiz yıl Türkiyenin en başarılı 11 spor adamı arasına giren Edirnespor GK Başkanı Hakan Sedefçi ile birlikte, Genel Kaptan İnanç Haseki ve yönetici Haluk Ülker’inde  olduğu bildirildi.

Hamdi Sedefçi;  “ oğlumla gurur duyuyorum”

Konu ile ilgili olarak ilk bilgiyi, Edirnespor GK başkanı Hakan Sedefçi’nin babası Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi verirken, Edirne Ajansa ilginç bir anısı anlatmayı da ihmal etmedi. Sedefçi” Sayın Süleyman Demirel’in Cumhurbaşkanı olduğu dönemlerde Demirel, çeşitli yurt içi ve dışı görevlere beni de davet ederdi. Çok mutlu olur, gururlanırdım. Şimdi oğlumun böyle bir geziye davet edilmesinden, bir baba olarak gurur duyuyorum. Hakan geçen sene Edirnespor GK’da ki özverili çalışmalarıyla TFF tarafından ödüllendirilmiş ve plaket almıştı. Şimdi de çok önemli bir mİlli maç öncesinde Macaristan’a davet edilmesi sadece o ve benim adıma değil, Edirne’nin gururlanması gereken bir olaydır. Kendisini tebrik ediyorum “ dedi.

16 Ekim Salı günü saat 21:30’da Macaristan ile Ferenc Puskas Stadı’nda karşı karşıya gelen Millilerimiz’in TFF’nin özel misafirleri tarafından yerinde desteklendiği belirtildi. TFF’nin Macaristan’a götürdüğü kafilede TFF’ye bağlı kurumlardan bazı yetkililerle birlikte Süper Lig ve bazı kulüplerinde görev yapan yöneticilerin olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.

 686 total views,  5 views today

Next Post

Edirnespor GK “NAZARI KESEYİM” dedi..!

BAL ligi 11. grup lideri temsilcimiz Edirnespor GK, bugün  Kırklareli Atatürk Stadında karşılaştığı 4. hafta mücadelesinde Kırklareli Sanayi sporla 0-0 golsüz berabere kalarak ilk defa galibiyet alamadı. Maçı Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ile birlikte Kulüp Başkanı Hakan Sedefçi’de izledi. Yaklaşık 1000 taraftarın izlediği mücadelede 4 şutu direkten dönen, 2 penaltısı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp