TGF Genel Başkanı Sertel TGD’yi Ziyaret Etti

admin

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel Trakya Gazeteciler Derneğini ziyaret ederek Genel Başkan Vekili Orhan Doğan’a başarılar diledi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel ve Beraberinde İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Misket Dikmen, Kenan Çimen, Semih Aksoy ve Gaye Karace Karadağ Edirne’ye gelişlerinde TGF Genel Başkan Yardımcısı ve Doğan Haber Ajansı Bölge Müdürü Lütfü Karakaş’ı ziyaret ettiler. Burada bir süre sohbet eden Sertel daha sonra Trakya Gazeteciler Derneğine geçti.

TGF Genel Başkanı Atilla Sertel, Başkan Yardımcısı Lütfü Karakaş ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Genel Başkan Yardımcısı Misket Dikmen,Kenan Çimen, Semih Aksoy ve Gaye Karace Karadağ birlikte TGD’nin binasına geçtiler. Burada Trakya Gazeteciler Derneği Genel Başkan Vekili Orhan Doğan, Genel Sekreter Yavuz Göktaş ve Bora Dandinoğlu tarafından karşılandılar.

Dernek Binasındaki sohbette TGF Genel Başkanı Atilla Sertel,TGD’nin her zaman yanında olduklarını bilmelerini istediklerini belirterek,TGD’nin kendileri içinde çok önemli Gazeteciler Derneklerinden birisi olduğunu ve tüm sorunları karşısında yanlarında olduklarını söyledi.

TGD KARDEŞ DERNEK

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Misket Dikmen’de TGD’yi kardeş dernek olarak gördüklerini ve her zaman yardıma hazır olduklarını ve önümüzdeki günlerde de birlikte iyi projeler için beraber adım atılacağını söyledi.

TGF Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Karakaş’da TGF Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyelerini Edirne’de görmekten memnun olduklarını belirterek İzmir Gazeteciler cemiyeti ile TGD’nin birlikte çalışma ortamı hazırlamalarından da onur duyduğunu söyledi.

TGD Genel Başkan Vekili Orhan Doğan’da,”Sayın TGF Genel Başkanı Atilla Sertel ve Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Karakaş ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlamaktan son derece memnunuz.

Sayın Sertel, derneğimize sahip çıktıklarını bizlere gösterdi. İzmir Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte çalışma ortamı yaratmak için de büyük bir çaba harcayacağız.

İnanıyorum ki iyi projeler üreteceğiz “dedi.AW001096

 211 total views,  2 views today

Next Post

İl Kadın Girişimciler Emniyet Müdürü’nü Ziyaret Etti

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde ve koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu, Elmas Aslan Başkanlığında  İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan’ın konuğu oldu.   Emniyet Teşkilatı’nın 168. Kuruluş yıldönümü dolayısyla İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan’a gerçekleştirdikleri ziyaret esnasında, Kadın Girişimciler İcra Kurulu heyeti  çalışmaları  ve projeleri hakkında bilgi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp