Ticaret Borsası’na ziyaretler devam ediyor.

admin

Edirne Ticaret Borsası Yeni yönetimine tebrik ziyaretleri devam ediyor. ETB’dan yapılan yazılı açıklamada;  “Borsamıza ziyaretler devam ediyor. Bugün Borsamızı Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Yörük , Kirişhane Spor Kulübü Başkanı İbrahim Şahin, EBED Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneği Başkanı Dilek Kaynak ve Kızılay Şube Başkanı Kadir Çakay ziyaret etti.

Ziyaret eden heyetlere başkanımız Özay Öztürk teşekkür ederek elimizden geldiğince birlik ve beraberlik içinde Edirne’nin sorunlarını konuşarak tartışarak aşacağız, biz her türlü desteğe hazırız. Her şey Edirne için.  İlimiz ve dolayısıyla bölgemiz bizden bunu bekliyor” dedi.

kizilay

 

 

kirishanespor

 

ebed

 

ATD

 205 total views,  2 views today

Next Post

Beykent İlköğretime Coşku İle Başladı

2013 – 2014 öğretim yılı Beykent’ te büyük bir coşkuyla başladı. ‘’Her yeni yıl, bir öncekinden daha güzel olacak!’’ diyerek başladık eğitim yolculuğumuza. Şarkılarımızla, şiirlerimizle, danslarımızla kutladık haftamızı. Açılış programında konuşan müdürlerimiz; öğretmenler, öğrenciler ve veliler için başarı ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni ettiler.   Beykent Eğitim Kurumları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp