Ticaret Borsasında Geri Sayım Başladı. Şimdi Değişim Zamanı!

admin

Edirne Ticaret Borsası yeni başkanına kapılarını açmak için gün saymaya başladı.  30 Mayıs 2013 Perşembe günü yapılacak olan  Edirne Ticaret Borsası seçimleri öncesinde  oy kullanacak olan üyeler “değişim zamanının çoktan geldiğini hatta geçtiğini”   ifade ediyor..

 Oda üyeleri;  Özellikle Edirne’de hiçbir kurumla yıldızı barışık olmayan Edirne Ticaret Borsası mevcut  Başkanı Mustafa Yardımcı’nın;  3 dönemdir görevde olup, TOBB Yönetim kurulu üyeliğine kadar yükseldiğini, dolayısıyla görevini tam zirvedeyken bırakmanın doğru bir karar olacağı kanısında. 

 

Öte yandan Edirne Ticaret Borsası seçimlerine güçlü bir kadro ile hazırlanan ÖZTÜRK GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk; üyelerle olan görüşmelerine hızla devam ediyor.

TÜM ÜYELERE EŞİT VE EN İYİ HİZMET VERİLECEK

Seçime 3. Bir liste ile hazırlanan Fedai CANIM, Ümit KARANFİL grubu,  ETB Başkan Adayı ÖZAY ÖZTÜRK’ün grubu ile birleşip Borsa üyelerine “ŞİMDİ DEĞİŞİM ZAMANI” mesajını verdi.

Bursa seçimlerindeki gelişmeleri yakından takip eden EDİRNE AJANS Gazetesi’ne verdikleri mesajda;  “Borsamızı şeffaf bir şekilde, tüm üyelere en iyi hizmeti vermek için göreve geliyoruz. Bugüne kadar yapılan yanlışları, ayırımcılıkları, kurumlarla olan dargınlıkları ve kırgınlıkları girmek,  Tüm üyelerimize eşit hizmet sunmak için yeni bir yönetim oluşturarak, üyelerimizin verdiği destek ve güçle göreve geliyoruz” dediler.

 

   22 Mayıs Çarşamba günü Margi  Hotel’de bir basın toplantısı düzenleyecek olan  Edirne Ticaret Borsası Başkan Adayı Özay Öztürk ve yeni yönetimin vereceği önemli mesajlar 92,2 frekansından yayın yapan RADYO SU’dan da CANLI olarak yayınlanacak.DSC_0259

 149 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı

Edirne’de bu sabaha karşı meydana gelen trafik kazasında iki kişi öldü, bir kişi de yaralandı. Sabah 05.30 – 06.00 sıralarında Havsa istikametinden Edirne’ye doğru seyir halinde olan, E.T. yönetimindeki 22 EU 460 plakalı araç, Sazlıdere köyü rampasında hızını alamayarak tarlaya uçtu. Kazanın etkisiyle araç içersinde bulunan iki kişi olay yerinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp