Ticaret Borsasından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

admin

Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım,  10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Basın; aydınlatıcı, iyi ve doğruyu tarafsızca gösteren, fikir, düşünce, haberleşme özgürlüğü, insan hakları ve demokrasinin yılmaz savunucusu olan bir güçtür. Basın kuruluşlarımız ülkemizde siyasi, ekonomik ve kültürel değerlerin korunmasında ve geliştirilmesinde çok önemli misyonları olan kurumlardır.

İletişim çağının yaşandığı ve teknolojinin hızla değiştiği günümüzde, gazetecilik mesleğini yapanların çalışma koşulları, bu değişime ayak uydurmada zorluk yaşamaktadır.

Basın kuruluşlarında görev yapan gazeteciler, toplumun çıkarlarını göz önünde bulundurarak halkın doğru ve tarafsız haber alma özgürlüğü yolunda hizmet etmek gibi büyük bir görevi üstlenmiş durumdadır. Şehrimizde görev yapan gazetecilerimiz bu görevi başarıyla sürdürmektedir.

 

Tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü camiamız adına içtenlikle kutlarız.”

 148 total views,  2 views today

Next Post

Tredaş, Vergi dairesi ziyaretlerinde bulundu

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili ile Mali İşler Direktörü Süleyman Can, Tekirdağ’da Vergi Daire Başkanlıklarına ziyaretlerde bulundu. TREDAŞ Paydaş ziyaretleri kapsamında ilk ziyaret Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı Abdullah Coşkuner’e gerçekleştirildi. Coşkuner’i makamında ziyaret eden Bilgili ve Can, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Coşkuner, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp