Ticaret Borsası’ndan Kutlama Mesajı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayınladıkları kutlama mesajında; “Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, “Muasır Medeniyet Seviyesine” ulaşmayı amaçlarken, çağdaşlaşmayı ve zihniyet devrimi gerçekleştirmemizi hedeflemişti.

etb

Özel sektör olarak bu hedefe varmak adına; istihdam ve ekonomiye katkı sağlamak gibi sorumluluklarımızı yerine getirmek için büyük çaba gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Edirne Ticaret Borsası olarak tüm üyelerimizle birlikte bu görevin sorumluluk bilinci içindeyiz.

Bugün her zamankinden daha çok bir ve beraber olmak; birbirimizi sevmek, üretmek, kazanmak, paylaşmak ve gelişmek zorundayız.

Cumhuriyetimizin 90.ncı yılının, Ulu Önder Atatürk’ün gösterdiği hedefe ulaşma azmini ve çabasını, ülkemizin aydınlık geleceği için kendisine ülkü edinmiş büyük Milletimize kutlu olmasını, Ülkemize ve Ulusumuza mutluluk ve başarı getirmesini diliyoruz.” Dedi.

 138 total views,  2 views today

Next Post

SEDEFÇİ, PARK VE BADEM HEYKELİ AÇTI

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi bir dizi açılış töreni gerçekleştirdi. Sedefçi, İlk olarak Edirne Merkez Doğan Dilaverbey Mahallesinde 90. Yıl Cumhuriyet parkının açılışını yaptı. Buradaki törene Edirne Milletvekili Recep Gürkan, Belediye Başkanı Hamdi sedefçi ve vatandaşlar katıldı. Burada konuşan Sedefçi, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp