Ticaret Borsası’nın Zafer Bayramı Mesajı

admin

Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “30 Ağustos 1922’de kazanılan Büyük Zafer’in ardında; milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı, kahraman ordumuzun cesaret ve fedakarlığı vardır. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur her daim canlı kalacak ve yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

etb

Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten duygularımızla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyoruz.”

 

 2 total views,  2 views today

Next Post

Belediye Başkanı Gürkan'ın Zafer Bayramı Mesajı

“Türk Milleti’nin birlik-beraberliğini bozamayacağının bir ispatı olmuştur.” Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bir şanlı tarihin evlatları olarak, gurur günlerimizden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun” dedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, mesajında şunları kaydetti: “Türk […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp