TMAD’DAN ANLAMLI SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

admin

TMAD’DAN ANLAMLI SOSYAL SORUMLULUK PROJESÝ

Trakya Modifiyeli Araçlar Derneği (TMAD) Kızılay Edirne Şubesi ile ortaklaşa bir projeye imza attı. Geçtiğimiz gün ‘Kan Acil Değil Sürekli İhtiyaçtır’ sloganından yola çıkarak kan veren dernek üyeleri bu tür sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini kaydetti.
Trakya genelinde bir dizi modifiye ve tuning etkinlikleri düzenleyen TMAD bu kez sosyal sorumluluk projesine imza attı. Dernek üyeleri, Kızılay Edirne Şubesi’ne giderek kan bağışında bulundu. Bu tür etkinliklerin arkasının geleceğini ifade eden Dernek Başkanı Yusuf Dobranyalı, “Katıldığımız buluşmalarda insan hayatına ilgili bir aktiviteye rastlamadık. Neden bizler bu eksikliği gidermeyelim düşüncesi ile ilk önce kan bağışına dikkat çekmek istedik” dedi.
Edirne ve Trakya genelinde yaptıkları etkinliklerde yer sıkıntısı yaşadıklarının da altını çizen Dobranyalı, “Etkinliklerimizi rahatlıkla yapabileceğimiz kapalı bir alan olması için gerekli adımları atacağız. Böyle bir kapalı alan oluşturarak Trakya’nın ilk tuning ve modifiyecilerin buluşma adresi olacak. Bunun için de TMAD olarak çalınmadık kapı bırakmayacağız” dedi..

 165 total views,  2 views today

Next Post

EDESOB Trakya Gümrük Ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler, Başkan Vekili Ali Kara ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın’ı makamında ziyaret ettiler.               Edirne Küçük […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp