TMO Edirne Şube Müdürü ETSO’yu Ziyaret Etti

admin

Toprak Mahsülleri Ofisi Edirne Şube Müdürü İbrahim Duman ve Müdür Yardımcısı Sedvan Sel Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler ile görüştü.

 

Ziyaret esnasında Toprak Mahsülleri Ofisi Edirne Şubesi’nin çalışmalarını anlatan Müdür Duman, Edirne İli genelinde “Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası” kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde ve katılımları ile “Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası” TMO’ca başlatıldığını söyleyen Duman: “Ülkemizde ekmek israfının boyutlarının araştırılmasına ilişkin yürüttüğü çalışmaları toplumsal bir duyarlılık ve farkındalık yaratmak amacıyla bir etkinliğe dönüştürerek, toplumun tüm kesimlerinin katılımını ve söz konusu israfın önlenmesine katkı sağlamayı ve yılda 550 bin tona ulaşan ekmek israfının en aza indirilmesi amaçlanıyor” dedi.

Kampanyanın çok önemli olduğunu dile getiren TMO Şube Müdürü İbrahim Duman Valilikten ve tüm kamu kurumlarından, ilçe kaymakamlıklarında da destek aldıklarını belirterek: “Valimizin desteği ile il ve ilçelerimizde bulunan tüm okullarda hazırlanan kamu spotunun gösterimi şubat yarıyıl tatili dönüşünde okullarda öğrencilere ulaşacaktır, afiş çalışmalarının da il ve tüm ilçelerimizdeki billboardlardan yayınlamaya devam edecek, halkımızın bir nebze dikkatini çekmesini sağlarsak kampanyamızın amacına ulaşacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu. IMG_9229

 148 total views,  2 views today

Next Post

BİR REKORUMUZ DAHA OLDU

Yapılan istatistiklere göre, Ülkemiz Avrupa Ülkeleri arasında en çok cep telefonu ile görüşme yapan ülke konumuna gelmiş. Bu alanda da Avrupa çapında bir rekora sahip olmuşuz. Yine bu iş dalında bir başka Avrupa rekorumuz daha var. Telefonlarla SMS çekmede de Avrupa ülkelerini geride bırakmışız. SMS ağında bize kimse yetişemez demişiz. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp