TOBB KGK -GGK İcra Komiteleri faaliyetlerini sürdürüyor

admin

Nisan ayı Olağan Toplantılarını Keşan’da gerçekleştirdi.

TOBB  Edirne Kadın Gidimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri  Nevzat Taşkın  yaptıkları ortak açıklamada,  Mart ayında Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşen TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İle Genç Girişimciler Kurulu(GGK) İcra Komiteleri bu ay Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Keşan’da  gerçekleştirildi. KGK ve GGK birlikte gerçekleştirdiği Nisan Ayı Olağan Toplantısında; Nisan ayı faaliyetleri ve önümüzdeki dönem projeleri konuşuldu.

TOBB KGK -GGK İcra Komiteleri faaliyetlerini sürdürüyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

TOBB KGK Edirne İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve TOBB GGK Edirne İcra Komitesi Başkanı Serkan Üner Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda İcra Komiteleri Üyeleri hazır bulundu. Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu  toplantıda bir açılış konuşması  yaparak  “Edirne’yi marka şehir haline getirmek istiyorsak Edirne, Uzunköprü ve Keşan olarak bütün dinamiklerimizle birlikte çalışmamız gerekir” dedi.

TOBB KGK -GGK İcra Komiteleri faaliyetlerini sürdürüyor (3)

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Serkan Üner birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajları verdiler. Kadın ve Genç Girişimciler olarak hem sosyal hem ekonomik canlılığın sağlanması için gönüllü olarak çalıştıklarını dile getiren Başkanlar birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bölge sorunlarını daha kolay çözülebileceğinin altını çizdiler.

TOBB KGK -GGK İcra Komiteleri faaliyetlerini sürdürüyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Açılış konuşmalarının ardından Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu Nisan ve Mayıs ayında yapacakları faaliyetler ile ilgili çalışmaları görüşerek, uzun vadeli projeler hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Toplantının ardından program Keşan’daki işletmelerin ziyaret edilmesiyle devam etti.

 

 

 135 total views,  2 views today

Next Post

Balkanlarda osmanlı vakıflar sempozyumu

ULUSLARARASI GAZİ İSA BEY, GAZİ EVRENOS BEY VE BALKANLARDA OSMANLI VAKIFLARI SEMPOZYUMU YAPILDI             Trakya Üniversitesi tarafından düzenlenen Uluslararası Gazi İsa Bey, Gazi Evrenos Bey ve Balkanlarda Osmanlı Vakıfları Sempozyumu 06 Nisan 2015 Pazartesi günü Makedonya Konçe’de gerçekleştirildi. Sekreterliğini Yrd. Doç. Dr. Ferhan Kırlıdökme Mollaoğlu ve Öğr. Gör. Cüneys Nureski’nin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp