TOKİ Ayrı Bir Kent Havasına Büründü

admin

DSC_0133           

     Fırınlar Sırtında bulunan TOKİ’de Edirne Belediyesi tarafından yapılan yol asfaltlama ve park düzenleme çalışmaları TOKİ’yi ayrı bir yaşam merkezi haline getirdi.

1146335_10201189291087950_1243904647_o

TOKİ’ye giden tüm yolların Edirne Belediyesi tarafından asfaltlanması TOKİ sakinleri tarafından takdirle karşılandı.

1094453_10201189285607813_170936549_o

TOKİ sakinleri Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye duydukları memnuniyeti ifade ederek; “Yaptığı çalışmalarla TOKİ’mizi modern bir kent havasına çeviren Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Sn.Hamdi-Sedefçi

Öte yandan TOKİ Meydanında PARK ALANI olarak bulunan yere Edirne Belediyesi Başkanı Hamdi Sedefçi özel havuzlu bir park yaptırarak, TOKİ sakinlerini mutlu etti.  Özellikle TOKİ sakinlerine ayrı değer veren Belediye Başkanı Sedefçi; “TOKİ’de daha önce düzenleme yapmayı düşünüyorduk. Ama orada bitmemiş çalışmaların tamamlanmasını mecburen beklemek zorunda kaldık.  İlgili firma çalışmasını tamamlayınca, biz de Edirne Belediyesi olarak oranın yollarını asfaltladık. Yeni kaldırım Çalışmaları yapıldı. Ayrıca Meydanda bulunan boş arsaya TOKİ sakinleri için güzel bir park yapıyoruz. Ayrıca Parkın içine güzel bir havuz yaptık. Işıklandırması yapıldı.

DSC_0140

Şu anda çimlendirme işlemi devam ediyor. Birkaç gün içinde hizmete girecek. Biliyorsunuz ayrıca İl Sağlık Müdürlüğümüz de TOKİ’de faaliyet gösteriyor. Hemen yanında BELKOOP var..  Orası ayrı bir şehir haline dönüştü. Edirne’nin her mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızı önemsiyoruz. Onları seviyoruz. Onlara hizmet etmeye devam edeceğiz. Onların yaşam kalitesi bizim için önemli” dedi.

DSC_0134

 

 151 total views,  2 views today

Next Post

BAŞKAN SEDEFÇİ'DEN HAMZA YERLİKAYA'YA TEPKİ

– EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI HAMDİ SEDEFÇİ: – “KIRKPINAR AĞASI’NIN DUYGUSAL DAVRANDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM” – “BEN İŞİMİ YAPIYORUM, HAMZA YERLİKAYA DA İŞİNE BAKSIN”      653. Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nin ağası Süleyman Mecek’in doping olayından sonra ağalık parasını geri istemesi üzerine Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Ağa, geri kalan parayı ödemez ise biz kendisinden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp