Toplu Taşıma Hattında Düzenleme

admin

TOPLU TAÞIMA HATTINDA DÜZENLEME

Edirne Belediye Meclisi, valilik ve defterdarlık çalışanlarının talepleri doğrultusunda toplu taşıma hatlarında yeni düzenleme yaptı. Meclisin aldığı karar gereği 2A hattına 2C numaralı yeni bir hat ilave edildi.

Edirne Belediye Meclisi, 3 Nisan’da yaptığı toplantıda toplu taşıma hatları ile ilgili yeni düzenlemeler yaptı. Özserhat ve Esen tepe civarında oturup vilayete ve defterdarlığa giden vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak için 2A hattına 2C numaralı yeni bir hat ilave edildi.

Edirne Belediyesi Basın Bürosu, 2C hattının Saraçhane çevresinden Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi’ne ve İlhami Ertem Lisesi’ne giden öğrencilere ve Şükrüpaşa Mahallesi’nden İmam Hatip Lisesi’ne giden öğrenci ve öğretmenlere hizmet vereceğini belirtti.

 129 total views,  2 views today

Next Post

SEDEFÇİ KALDIRIMI ÇİÇEK EKMEK İÇİN DARALTMIŞ

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Londra Asfaltı’nda bulunan Tümen Komutanlığı önündeki kaldırımları 50 santimetre daraltıp bu alana çiçek ekeceklerini belirtti. Sedefçi, Tümen Komutanlığı önündeki kaldırımı bozduklarını ve bu alana da E-5 Karayolu’ndaki kaldırımlara yaptıkları gibi çiçek ekeceklerini kaydetti. Sedefçi, şunları söyledi: “Tümen Komutanlığı önündeki kaldırımı bozduk. Oradaki malzemeleri çıkardık. 50 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp