TOYOTA’NIN YENİ MODELLERİ TANITILDI

admin

Selim Okutur ve Evrim Kale 1Dünya’da önde gelen otomobil üreticilerinden Toyota, yenilenen yüzüyle Türkiye turu kapsamında Edirne’de otomobillerini tanıttı.

Yenilenen üstün teknolojilerinin yanında, yeni dizaynı ve konforuyla da dikkat çeken en yeni Toyota modelleri, Edirne Toyota Plaza Kale’de düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı. Toplantıya Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Kurumsal İlişkiler Direktörü Selim Okutur ile birlikte Toyota Plaza Kale Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kale de katıldı.
Toyota’nın yeni dizayn anlayışını yansıtan; Verso, Auris, Avensis, RAV4, GT86 ve Yaris Hybrid modellerinin tanıtıldığı toplantıda Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Kurumsal İlişkiler Direktörü Selim Okutur, “Öncü olmak Toyota’nın temel felsefesidir. Çevreci teknolojilerde, yakıt verimliliği konularında, üst düzey teknolojinin kullanımında hep daha da ileriyi hedefliyoruz” dedi. Okutur, Toyota’nın yeniliklerin markası olduğuna dikkat çekerek “Bizleri başarıya ve liderliğe götüren bu anlayıştır.” dedi. Okutur şunları söyledi;

OOTOMOBİL PAZARINDA REKABET ARTIYOR

“Otomotiv pazarı yoğun bir rekabeti yaşıyor. Bu rekabette Toyota, yeni tasarım anlayışıyla yerini alıyor. Toyota’nın bu yeni yüzü ilk olarak Yeni Yaris’te ve onu takiben yenilenen Avensis, GT 86, Yeni Auris, Yenilenen Verso, Yeni RAV 4’te görüldü. Bu yeni tasarım anlayışını geçtiğimiz günlerde Avrupa prömiyerini İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Yeni Corolla’da göreceğiz. Temmuz ayının sonunda piyasaya sunacağımız Yeni Corolla ve tüm yeni modellerimiz ile birlikte müşterilerimizin beklentilerine cevap veren, dinamik, çekici, güçlü, güvenli ve çevreci otomobiller üretme felsefemiz devam edecektir. Özellikle sedan pazarının güçlü olduğu ülkemizde Yeni Corolla, yükselen hedeflerimizde önemli bir rol oynayacaktır.”şeklinde konuştu.
Toplantıya ev sahipliği yapan Edirne Toyota Plaza Kale Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kale de, 1994 yılından bu yana 1690 metrekaresi kapalı 4000 metrekarelik açık alanda 33 uzman personeliyle hizmet verdiklerini ve ayrıca Keşan’da 1999’dan yılından bu yana 2500 metrekarelik alan üzerinde kurulu Toyota Plaza Kale Keşan ile de 28 personeliyle faaliyette olduklarını belirtti. Toyota’nın, müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyetini de dile getiren Kale, Toyota’nın otomotiv sektöründe bu bakış açısının benimsenmesinde öncü olduğunu söyleyerek “KalDer “Müşteri Memnuniyeti Endeksi” araştırmasında binek otomobil kategorisinde tüm rakiplerini geride bırakarak üst üste 5’nci kez listenin birinci sırasında yer almayı başaran ilk ve tek otomobil markası olduk. Bu ödüller marka olarak hep bir adım önde gitmek için bizi motive ediyor ” diye konuştu.

Selim Okutur ve Evrim Kale

 196 total views,  2 views today

Next Post

BAKAN YARDIMCISI YILMAZ'DAN EDİRNE VALİLİĞİ'NE ZİYARET

Balkan Gençlik Treni 2. Grup uğurlama törenine katılmak üzere Edirne’de bulunan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz, Edirne Valiliği’ni ziyaret etti. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yılmaz’ı, Edirne Vali Vekili Mustafa Ergin karşıladı. Valilik makamında ayrıca, Vali Yardımcısı Beyazıt Tanç, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Nihan Akdere ve kurum müdürleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp