Trafiği Kilitleyen Sinyalizasyon Sistemi Olur Mu?

admin

Edirne Merkez Abdurrahman Mahallesi Uzun Kaldırım Tarlakapı caddesinin bugüne kadar trafik kazalarının yoğun olduğu 4 yol kavşağında sinyalizasyon sistemi devreye girdi.

SİNYALİZASYON (3)

Sinyalizasyon sisteminin devreye girmesi ile birlikte adeta araç Trafik kilitlendi, yoldan geçişler daha da zorlaştı. Araçların geçmesi için yeşil ışık yandığında sadece 4 aracın geçebildiğini belirten sürücüler, plansız ve programsız, yolun konumu dikkate alınmadan yapılan sinyalizasyon sisteminin, bu bölgede trafiğe rahatlık getireceği yerde, daha da kilitlediğini, araçların yoldan geçişini ve trafik akışını engellediğini belirterek; “ Yetkililer bu sinyalizasyon sistemini yeniden gözden geçirmeli, trafik akışını sağlamak için ne gerekiyorsa yapmalı” uyarısında bulundular .

SİNYALİZASYON (1) SİNYALİZASYON (2)

 14 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi Basın Yayın Halkla ilişkiler Müdürü Değişti

Daha önce Edirne Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nde Şef olarak görev yapan Özlem Takındı, daha önce Mehmet Sevinir’in yürüttüğü Edirne Belediyesi Basın Yayın Halkla ilişkiler Müdürlüğü görevine atandı. Eski Belediye Başkanı Merhum Cengiz Varnatopu döneminde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak ta görev yapan Özlem TAKINDI, daha sonra Mali Hizmetler Müdürlüğünde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp