Trafik Işıkları Trafiği Kilitledi

admin

Trafik Işıkları Trafiği Kilitledi

 

Londra Asfaltı üzerindeki trafik ışıklarındaki arıza uzun süren kuyruklar oluşmasına yol açtı. Arıza, belediye ekipleri tarafından giderilirken trafik ekipleri de bölgeye gelerek trafiğin düzenli bir şekilde akmasını sağladı.

Ordu Evi Kavşağı’ndaki trafik ışıkları öğleden sonra arıza yaptı. Oluşan arıza nedeniyle Londra Asfaltı’nda trafik karıştı. Arıza nedeniyle trafikte uzun kuyruklar oluşurken bölgeye trafik ekipleri sevk edildi. Ekipler, trafiğin düzenli bir şekilde açmasını sağlarken belediye ekipleri de arızayı gidermeye çalıştı.

Diğer yandan sürücüler, trafik ışıklarındaki geçiş ve bekleme süresini gösteren sistemin yaklaşık 1 aydır çalışmadığından şikâyet ederek bu arızanın bir an önce giderilmesini istedi.

 199 total views,  2 views today

Next Post

ETSO, Bankalar ile Yaptığı Protokollere Bir Yenisini Ekledi

             ETSO, bankalar ile yaptığı protokollere bir yenisini ekledi               Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyelerin nakit ihtiyacını karşılamak,önünü açmak  ve işletmelerini daha da büyütmeleri amacıyla  ilimizde faaliyetlerini sürdüren bankalar ile protokol imzalama  faaliyetlerini sürüdürüyor.               ETSO, bu kapsamda Türkiye Ekonomi Bankası  ile protokol imzaladı. Meclis Başkanımız İ. Ömer […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp