Trafik Zabıta denetleme ekipleri, sürücüleri uyardı;

admin

“DİKKAT OKULLAR AÇILDI. HER AN BİR ÖĞRENCİ YOLA ÇIKABİLİR!”

Edirne Belediyesi Trafik Zabıta Ekipleri, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte araç ve yaya trafiğinde yoğunluk yaşandığını belirterek, araç sürücülerini dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Trafik Zabıta denetleme ekipleri, sürücüleri uyardı; (1)

 

 

 

 

 

 

 

Okulların açılması ile birlikte okul çevrelerinde artan araç ve yaya trafiğinde yaşanan sorunları en aza indirmek için gerekli tedbirleri almaya devam eden Edirne Belediyesi Trafik Zabıta Ekipleri, araç sürücülerinin de dikkati olmaları konusunda uyardı.

Sürücüleri bilgilendirerek olası kazaların önüne geçmeyi hedefleyen ekipler, yaptıkları yazılı açıklamada şunlara yer verdi;

Trafik Zabıta denetleme ekipleri, sürücüleri uyardı; (2)

 

 

 

 

 

 

“Okul çevrelerinde geçiş güvenliğini sağlamaya yönelik yapılan çalışmalar kapsamında sabah okul başlangıç saatinde; 500 Evler Çevresi, Ali Rıza Ataktürk Caddesi üzerinde, özellikle Alper Yazoğlu Ortaokul öğrencilerinin karşıdan karşıya güvenli bir şekilde geçmesi için Edirne Belediyesi Trafik Zabıta Ekiplerimiz tarafından gerekli tedbirler alınmaktadır. Sürücülerinde özellikle okula gidiş ve okuldan çıkış saatlerinde herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için dikkatli olmaları, şehir içinde hız limitini aşmamaları gerekmektedir”

 

 

 155 total views,  5 views today

Next Post

Uluslararası Söz, Sanat, Sağlık Sempozyumu gerçekleştirildi

              Trakya Üniversitesi, Şumnu Üniversitesi, Stara Zagora Trakya Üniversitesi ve Plovdiv Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen “Uluslararası Söz, Sanat, Sağlık Sempozyumu” açılışı 22 Ekim 2015 tarihinde Balkan Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Açılışa Rektör Prof. Dr. Yener Yörük, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Süleyman Pişkin, Prof. Dr. Hüseyin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp