Trakya Ahşap Uluslararası Fuarlarda Ülkemizi ve Edirne’yi temsil etmeye devam ediyor.

admin

Trakya Ahşap Uluslararası Fuarlarda Ülkemizi ve Edirne’yi temsil etmeye devam ediyor.

trakya_ahsap

Trakya Ahşap firması 03 – 05 Eylül 2013 tarihinde “Lagos/NİJERYA” ve 23 – 26 Eylül 2013 tarihinde “Trablus/LİBYA” da düzenlenen İNŞAAT YAPI FUARLARI’ na katılarak yeni ürünlerini tanıttılar.

Nijerya 2013 - Fuarda Röportaj

Trakya Ahşap Firması Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATMACA, gazetemize yaptığı açıklamada, geçtiğimiz yıl katılmış olduğumuz uluslararası fuarlarda gördüğümüz yoğun ilgi nedeniyle bu yıl da fuarlardaki stant alanımızı daha geniş tutarak etkili sunumlar gerçekleştirdik.

Özellikle Libya’ da büyük bir ilgi gördük. Libya fuarında kapı ürünlerimiz ile birlikte Mutfak ve Banyo mobilya ürünlerimizi de tanıtma fırsatı bulduk.

Nijerya 2013

 

2013 ün ilk çeyreğinden itibaren Mutfak ve Banyo mobilyası üretimimizi de Edirne’ye taşıyarak. Tescilli “Milena” ve “woodoow” markalarımızın ürün yelpazesini genişletmiş olduk. Tabi ki,en büyük hedefimiz bir önceki yıla göre daha fazla büyümek.

Libya 2013 Fuari

Bunun içinde en etkili yol ihracat yapmak. Bizde katılmış olduğumuz bu fuarların meyvelerini topluyoruz.

Yurt dışına yaptığımız yatırımlar kadar ülke içindeki yatırımlarımızı da arttırıyoruz. Birçok ilde bulunan bayiliklerimizin yanı sıra İSTANBUL ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’ nde Trakya Ahşap olarak 2. Şubemizi 2013 yılının 2. Çeyreğinden itibaren faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Hedeflerimiz doğrultusunda firmamızın merkezi olarak Edirne ilimizde bulunan fabrikamıza yatırımlarımız büyüyerek devam edecektir” deniliyor

Nijerya 2013 - DIS TİCARET EKİBİ YEMEKTE

 

 

 

 452 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'de Fuhuş Operasyonu

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “Fuhşa Teşvik, Aracılık Yapmak, Fuhuş İçin Yer Ve İmkan Sağlama Ve Cinsel İstismar “ olayı ile ilgili Adil makamlara intikal ettirilen N.K, O S, S.G, E.A, S.A, K.A, O.E.Ö , M.Ö, S.K isimli şahıslardan O.E.Ö, M.Ö, S.G, S.K ,E.A isimli şahıslar tutuklandı.   Edirne Emniyet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp