Trakya Ahşap Uluslararası Kapı Fuarında Edirne’yi temsil etti

admin

Trakya Ahşap firması İstanbul CNR Fuar Merkezinde bu yıl 8.cisi düzenlenen Uluslararası Kapı Fuarında Edirne’yi büyük gururla temsil etti.

trakya ahşap edirne (1)

Trakya Ahşap Kapı fabrikası İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde 8. kez düzenlenen Uluslararası Kapı Fuarı’na katıldı. Geçtiğimiz günlerde 4 gün boyunca yerli ve yabancı firmalara kapılarını açan Uluslararası Kapı Fuarı yoğun ziyaretçi akınına uğradı. Bu yıl 8. defa kapılarını açan Uluslarası Kapı Fuarında kapı ve kapı yan sanayisinin de yer aldığı fuara, başta Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden çok sayıda firma katıldı. Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere Afrika ve Avrupa kıtasından 45 ülkenin önem verdiği dev fuar, binlerce yerli ve yabancı ziyaretçisiyle yoğun ilgi gördü.

trakya ahşap edirne (3)

Trakya Ahşap firması da yerli ve yabancı firmaların yer aldığı dev fuarda Edirne’yi başarı ile temsil ettiğini bildiren Trakya Ahşap PVC İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Atmaca yaptığı açıklamada; İstanbul CNR Fuar Merkezinde bu yıl 8.cisi düzenlenen Uluslararası Kapı Fuarında Edirne’yi başarı ile temsil ettiklerini ifade ederek; “Dev fuarda firmamızın açtığı standa beklediğimiz ziyaretçi yoğunluğunun üzerine çıktık” dedi.

trakya ahşap edirne (2)

Atmaca sözlerine şöyle devam etti; “Firmamız 2011 yılından beri faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında açılan fuarlarla temsil ederken, 2014 kapı ürünlerimizin tanıtımlarını yaparken Bakü ve Tacikistan ile 3 bayilik sözleşmesini gerçekleştirdik. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışındaki çok sayda firma ile de bayilik sözleşmesi görüşmelerinde bulunduk. Bu dev fuarda İstanbul Bölge Müdürlüğü ekimiz ile Edirne ekibimiz başta olmak üzere tam kadro ile yerimizi almanın onur ve gurunu yaşarken, ürünlerimizi açtığımız stantta başarı ile sergiledik. Geçtiğimiz yıllarda katıldığımız Libya ve Nijeryadaki yurtdışı fuarlarından iş ortaklarımız olan ve Edirne’den ziyaretimize gelerek bizleri bu dev fuarda yalnız bırakmayarak açtığımız standımızı ziyaret eden tüm dost ve iş ortaklarımıza çok teşekkür ederiz” diyerek sözlerini bitirdi.


trakya ahşap edirne (1)2 trakya ahşap edirne (1)kpk

trakya ahşap edirne (4) trakya ahşap edirne (5)

 

 

 

 297 total views,  2 views today

Next Post

Ak Parti Adayı Ahmet Günşen "Halka Açık Bir Belediye Olacağız"

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, gerçekleştirdiği ziyaretlerle toplumun her kesiminden insanı kucaklamaya devam etti. Edirneli hemşerilerinin, Edirne’ye hizmet etmek için görev verdikleri takdirde gece gündüz demeden çalışacaklarını belirten Günşen, sadece partisinin değil, tüm vatandaşları kucaklayarak halka açık bir belediye başkanı olacağını belirtti. Güne Abdurrahman Mahallesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp