*Trakya Ahşaptan, dünyaya kapı ihracatı

admin

Edirne’de faaliyet gösteren Trakya Ahşap Fabrikası, İç Mekan Kapısı, Çelik Kapı, Mutfak ve Banyo Mobilyası ile yabancı ülkelerdeki pazar payını büyütmeye devam ediyor. Edirne’de 2011 yılında kurulan ve mart 2012 yılından bu yana üretim faaliyetlerini sürdüren Trakya Ahşap Fabrikası, iç mekan kapısı ile yabancı ülkelerdeki pazar payını artırmaya devam ediyor.

trakya ahşap (1)

Trakya Ahşap Fabrikası PVC İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATMACA, Dergimize yaptığı açıklamada, Edirne Otogarı karşısındaki 6 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 11 bin metrekare de 139 işçi ile iç kapı, Amerikan Panel Kapı, Mutfak ve Banyo Mobilya üretimini sürdürdüklerini söyledi. Trakya Ahşap markasıyla kısa sürede Türkiye pazarında sağlam bir yer edindiğini hatırlatan ATMACA, ‘’Trakya Ahşap, müşteri memnuniyeti ve en önemlisi güvenliği konusunda odaklanıp, tutarlı yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir şekilde ürünlerini yeniden tasarlamakta öncülük yapmıştır. Bu tutum müşterilerin şirkete duyduğu güvenin artmasını sağlamış ve hep beraber hızlı büyüme ortamı oluşturmuştur’’ dedi.

trakya ahşap

ATMACA, şöyle devam etti: ‘’Bizi bu gün olduğumuz yere getiren değerlere bağlı kalmamız ve hiç bir zaman ödün vermediğimiz dürüstlük ilkesini benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek üretime devam etmek hedefimizdir. Amacımız her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve üretken yaklaşımla dürüstlük çerçevesinde hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır.”

trakya ahşap (3)

-‘’Fuarları yakından takip ediyoruz’’-

Geçtiğimiz yıl katılmış olduğumuz uluslararası fuarlarda gördüğümüz yoğun ilgi nedeniyle bu yıl da fuarlardaki stant alanımızı daha geniş tutarak etkili sunumlar gerçekleştirdik. Özellikle Libya’ da büyük bir ilgi gördük. Libya fuarında kapı ürünlerimiz ile birlikte Mutfak ve Banyo mobilya ürünlerimizi de tanıtma fırsatı bulduk. 2013 ün ilk çeyreğinden itibaren Mutfak ve Banyo mobilyası üretimimizi de Edirne’ye taşıyarak. Tescilli “Milena” ve “WOODOOW” markalarımızın ürün yelpazesini genişletmiş olduk. Tabi ki en büyük hedefimiz bir önceki yıla göre daha fazla büyümek. Bunun içinde en etkili yol ihracat yapmak. Bizde katılmış olduğumuz bu fuarların meyvelerini topluyoruz. Libya, Nijerya ve Bulgaristan başta olmak üzere birçok ülkeye kapı ihracatı gerçekleştiriyoruz.

trakya ahşap (2)

-“Yatırama devam ediyoruz”-

2014 yılı içerisinde üretim kapasitemizi ve kalitemizi arttırmak adına yurtdışından yeni makineler fabrikamıza ilave ediyoruz. Makinelerimizin kurulumu tamamlandıktan sonra 200 kişilik istihdam oluşturma hedefindeyiz. Trakya Ahşap olarak her yıl ulaştığımız hedeflerin üzerine yeni hedefler koymayı kendimize ilke edindik.


trakya ahşap (4)

 

 

 

 

 487 total views,  2 views today

Next Post

Yeni Vali Dursun Ali Şahin Törenle Göreve Başladı

Edirne valisi Hasan Duruen’in 23 Mayısta bakanlık kararnamesi ile merkeze alınmasından sonra yerine atanan Merkez Valisi Dursun Ali Şahin dün saat 14.00’te Edirne’ye gelerek görevine başladı. Şahin Edirnelilere her zaman kapısının açık olduğunu,Edirne’ye hizmet etmenin mutluluğu içinde olduğunu söyledi. Saat14.30’da Edirne Valiliği önüne gelen Şahin’i Belediye Başkan Yardımcılıları Dr Ertuğrul […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp