Trakya Akademi Spor Kulübü törenle açıldı

admin

Dilaverbey Mahallesi Maarif Caddesi Ekrem Demiray Spor Salonu karşısında açılan Trakya Akademi Spor Kulübü açılışına, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı İbrahim Acar, Trakya Akademi Spor Kulübü Başkanı Murat Tertibim, Başkan Yardımcısı Aykut Ekinkıran, ADD Başkanı Ahmet Yürük, Başkan Yardımcısı Yaşar Varel, Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Keskin, Müftü Yardımcısı, veliler ile öğrenciler katıldı.

Trakya Akademi Spor Kulübü törenle açıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Törende konuşan Trakya Akademi Spor Kulübü Başkanı Murat Tertibim, Trakya Akademi Spor Kulübü kurulurken kendilerinin bir hayali olduğunu belirterek; herkese eşit koşullarda ve aile ortamında spor yapma imkânı sunmak. Gerede kalan üç aylık süreçte bu hayalimizin ilk adımını aile ortamını Taekwando branşında veli ve sporcularımızın desteği ile gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz.

Bundan sonraki hedefimiz herkes için eşit koşullarda spor yapma imkânını sunmak olacaktır. Kulüp başkanlığını bana layık gören arkadaşlarıma teşekkür ediyorum kulüpte her nerede hangi makamda olursa olsun hizmete devam edeceğiz “ dedi.

Trakya Akademi Spor Kulübü törenle açıldı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Törende konuşan Belediye Başkanı Gürkan; Trakya Akademi Spor Kulübünün de belediyenin bir alt spor kulübü sayılabileceğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; “ Kulüpte görevlilerin tamamı belediyede görevli arkadaşlarımız. Bilindiği gibi geçen hafta Türkiye Şampiyonu olan Derya İşler kızımız milli takım seçmelerinde de başarılı oldu. Milli Takımda Edirne’mizi temsil edecek. Bu da bizim için gurur kaynağıdır. Genç sporcuların da ablalarını örnek alarak ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarılı olacaklarına inanıyorum.

Buradaki açılış törenini diğer açılış törenlerinden farklı olarak,  açılış Atamızın emanet ettiği gençlerimiz tarafından yapılacak. Onlar gelecekte başarılı sporcu ve idareci olacaklar, her türlü makama gelecekler. O nedenle ben makası gençlerimize veriyorum, kurdeleyi onlar kesecekler “ dedi.   Spor kulübünün açılışı genç sporcuların kurdele kesmesi ile gerçekleşti.

Trakya Akademi Spor Kulübü törenle açıldı (1)

 119 total views,  2 views today

Next Post

Bahçeli” yandaşlar zenginleşti Trakyalı fakirleşti”

MHP’nin İstasyon meydanında düzenlediği mitinge Milletvekili adayları, parti teşkilatı, İl ve merkez İlçe görevlileri, kadın ve gençlik kolları, il genel meclisi ve belediye meclis üyeleri ile Edirne merkez ve çevre il ve ilçelerden binlerce coşkulu partili katıldı.             Partililerin alkışları ve tezahüratı altında kürsüye çıkan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp