TRAKYA BİRLİK GÜREŞÇİSİ ER MEYDANINDA TARİH YAZDI.

admin

660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin 3. Turunda Çeyrek finale kalma mücadelesinde Trakya Birlik Güreşçisi İsmail Koç Recep Kara ile kıran kırana mücadele etti.  Trakya Birlik Güreşçisi İsmail Koç’un, Recep Karaya karşı sergilediği nefes kesen mücadele ekran başındaki güreş severleri mest etti. Rakibi Recep Karayı yenen İsmail Koç, Er meydanında tarih yazdı. 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Mehmet Yeşil Yeşili finalde deviren Recep Kara Altın Kemerin sahibi olmuştu. 660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde 3. Tur Çeyrek finale yükselme mücadelesinde Er Meydanında adeta şov yapan Trakya Birlik Güreşçisi İsmail Koç İsmail Koç,  2004-2007-2008 ve 2016 yıllarında Er meydanında adını Şampiyonluğa yazdıran Ordulu Recep Kara’yı nefes kesen bir mücadele ile yendi.

Trakya Birlik’in Sponsorluğunda DMAX’in canlı olarak yayınladığı 660. tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Bölgemizin Gururu Trakya Birlik Güreşçileri , güreş severlere heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

TRAKYA BİRLİK’TEN  KOÇ’A  VE GÜREŞE  TAM DESTEK.

Trakya Birlik Genel Müdürlüğü Geçtiğimiz günlerde Baş Pehlivan İsmail KOÇ ile olan sözleşmesini 2023 yılına kadar uzatmış, Trakya Birlik Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen imza töreninde Baş Pehlivan İsmail KOÇ, Antrenör Ahmet YAVUZ ve Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan ÇALEN hazır bulunmuştu.

İmza öncesi konu ile ilgili açıklamada bulunan Genel Müdür Hakan ÇALEN; “Başpehlivan İsmail KOÇ ile sözleşmemizi 2023 yılına kadar uzattık İsmail KOÇ Trakya Birlik Genel Müdürlüğü Başpehlivanı 3 yıldır bizimle birlikteydi, geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle 659.Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri düzenlenemedi. Bu yıl 660.sı yapılacak olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Kurumumuzu Baş Boyda temsil edecek olan Başpehlivanımız ile sözleşmemizi 2023 yılına kadar uzattık, inşallah hedefimiz bu yıl İsmail’i kürsüde görmek. Hakkımızda hayırlısı olmasını diliyorum” demişti.

Başpehlivan İsmail KOÇ; “Trakya Birlik Genel Müdürlüğü ile sözleşmemizi uzattık. Pandemi dönemi de dâhil bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Başta Yönetim Kurulu Başkanımız olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine, Genel Müdürümüze, Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı ve yöneticilerine çok teşekkür ederim, nasipse bu sene hedefimiz kürsü yapmak” demişti.

GÜNÜN DİĞER SONUÇLARI:

 961 total views,  2 views today

Next Post

YEDİ YIL SÜREN HUKUK MÜCADELESİNDE MUTLU SON

Edirne’de evinin önündeki park alanına inşaat kazısı için gelen kepçenin önüne oturarak, parkın yıkılmasını engelleyen Kıymet teyzenin mücadelesi mutlu sonla noktalandı. 2014 yılında Belediye Başkanı olarak seçildikten sadece 13 saat sonra Kıymet teyzeye söz vererek, bu mücadeleye destek olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 7 yıl süren hukuk mücadelesinin ardından […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp