Trakya Birlik İlkokulu Aile Birliği’nden yardımlaşma ve dayanışma çayı

admin

Edirne Merkez Trakya Birlik İlkokulu Aile Birliği okulun eksiklerini gidermek ve muhtaç öğrencilere yardım amacı ile 18 Ocak Cumartesi Günü Acar Tesislerinde saat 13.00 ile 16.00 saatleri arasında bir dayanışma yardımlaşma çayı etkinliği düzenledi.

trakya birlik ilk öğretim okulu - fikri ak (1)

Konu ile ilgili olarak bilgi veren Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Ak ve Başkan Yardımcısı Göksen Erata, Amaçlarının veliler arasındaki birlik ve dayanışmaya sağlamak ve okulun eksikliklerini belirleyip çözüm yolu bulmak olduğunu, bu toplantı sırısında velilerin taleplerini de tespit etmeyi hedeflediklerini belirttiler. 18 Ocak’ta yapılacak Dayanışma çayına veliler ile konuya ilgi duyan vatandaşların katılması önerisinde bulundular.

Haber foto Fikri AKtrakya birlik ilk öğretim okulu - fikri ak (2) trakya birlik ilk öğretim okulu - fikri ak (4)

 

 389 total views,  2 views today

Next Post

CHP Kadın Kolları Ata’nın Annesi Zübeyde Hanım’ı Andı

CHP İl ve Merkez ilçe Kadın kollarınca yapılan etkinlikte Atatürk’ün Annesi Zübeyde Hanım Ölümümün yıldönümünde anıldı. Zübeyde hanımın büstü önünde yapılan anma törenine CHP kadın kolları üyeleri katıldı. İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu ile Merkez İlçe Kadın kolları Başkanı Reyhan Güzel’in konu ile ilgili olarak yaptıkları yazılı açıklamada şöyle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp