Trakya Birlik Yönetimi Köy Muhtarları Derneğini Ziyaret Etti

admin

Trakya Birlik Yönetim Kurulu  Başkanı  Rafet Sezen ve Genel Müdür  Adnan Tekçe  Edirne İli  Köy Muhtarları Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.

Burada Muhtarlar Derneği yöneticilerine nezaket ziyareti yaptıklarını belirten  T.Birlik Yönetim Kurulu Başkanı. Sezen, “bizim tabanımız köy kökenli  o nedenle muhtarlarla ortak sorunlarımız var, her zaman birlikteyiz. Aslında muhtarlarımızın tek çatı altında toplanmasını isterdim, fakat  köy muhtarlarımız böyle karar vermiş saygı duyuyoruz. Gerçekten köy muhtarlarımızın  şehirdeki mahalle muhtarlarından farklı  sorunları bulunuyor.Bunun için ayrı bir dernek çatısı altında toplanmayı uygun bulmuşlar kendilerine çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Daha sonra konuşan Edirne Köy Muhtarları Yardımlaşma Dernek Başkanı ve İskender Köy Muhtarı Cevat Meriç, Trakya Birlik yönetiminin kendilerini ziyaret etmelerinden  mutlu olduklarını, kendilerinin köylü olması nedeniyle  Trakya Birlik Yönetimi ile  her an  iç içe olduklarını muhtarların da birer üretici olması nedeniyle T. Birlik üyesi konumunda bulunduklarını belirtti. Meriç Köy Muhtarları olarak köy halkının sorunlarını çözme gayreti içinde olduklarını kaydederek “yönetim ile yapacağımız toplantı sonunda köy muhtarlarımızla tarihi yerleri ziyaret etmek için bir tur düzenlemeyi hedefliyoruz” dedi. 

 212 total views,  2 views today

Next Post

İNCE “Akp İktidarı Herkesi Susturabilir Fakat Chp’yi Susturamaz”

Edirne Belediyesi Eğitim ve Kültür etkinlikleri nedeniyle Edirne’ye gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Yalova Milletvekili Muharrem İnce Parti İl Merkezinde bir basın toplantısı düzenledi. Buradaki toplantıya CHP Milletvekilleri Kemal Değirmendereli,  Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz CHP İl ve merkez İlçe başkan ve yöneticileri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp