Trakya Birlik’ten dünya şampiyonuna ödül

admin

Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen organizasyonda adını finale yazdırarak, Dünya şampiyonalarında finale çıkan ilk Türk kadın güreşçi olan Yasemin Adar, Belaruslu rakibi Marzaliuk ile altın madalya mücadelesi vererek Türk Güreş Tarihinde Altın Madalya kazanan ilk sporcu oldu.   Yasemin Adar’a kazanmış olduğu Dünya Şampiyonluğu sonrası Trakya Birlik Genel Müdürlüğünde Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerinin katılımıyla 3 Kasım 2017 tarihinde ödül töreni düzenledi.

Yapılan ödül  törenin de  Yasemin ADAR’a  daha önce belirlenen miktarda altın Yönetim Kurulu üyeleri tarafından takdim edildi, oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen törende Yönetim Kurulu Başkanı Rafet SEZEN,” Yasemin Adar’ın milli mayo altında kazanmış olduğu Dünya Şampiyonluğundan dolayı kurum ve kulüp olarak büyük sevinç duyduklarını bundan sonraki hedefin Olimpiyat Şampiyonluğu olmasını temenni ederken daha önce Türkiye de olmayan Avrupa Şampiyonluğu  ve Dünya Şampiyonluklarının Trakya Birlik Spor Kulübü çatısı altında geldiğini , 2020 Olimpiyat Şampiyonluğunun da Trakya Birlik Spor Kulübünde kazanmasını arzu ettiğini sözlerine.”ekledi.

 67 total views,  2 views today

Next Post

Mehmet Özcan, gündemi değerlendirdi

Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan yaptığı açıklamada; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açılış programı, meydan yeri projesinin yapılıp-yapılmayacağı, OSB ve yeniden belediye başkanı adayı olup-olmayacağı hakkında değerlendirmelerde bulundu. RESMİ AÇILIŞIMIZ 3 KASIM’A NASİP OLDU CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 Kasım 2017 Cuma günü Keşan Belediyesi Çok Amaçlı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp