Trakya Birlik’ten Mehmetçiğe Tam destek

admin

Afrin’de devam eden Zeytin dalı harekâtında ve Yurdumuzun dört bir yanında görev yapan er ve erbaşların sağlıklı, kaliteli, güvenli ve dengeli beslenmesi için yemeklik yağının Bölgemizin gururu olan Trakya Birlik tarafından karşılanması kamuoyunun büyük takdirini topladı. Bölgemizin gururu olan Trakya Birlik’in ürettiği yağların talep edildiği miktarlarda TSK’da görev yapan Mehmetçiğimize gönderilmesi, Başta Trakya Birlik ortakları olmak üzere 7’den 70’e herkesi hem duygulandırdı hem de mutlu etti.

Vatanını, bayrağını, milletini ve toprağının her karışını zor hava koşullarında dahi gözünü kırpmadan koruyan Mehmetçiğimize sahip çıkan ve destek veren bölgemizin en önemli kuruluşu Trakya Birlik adına açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen, “Ordumuza yağ verme konusunda hiçbir sıkıntımız yok, bundan büyük gurur duyduk. Trakya Birlik olarak üzerimize ne düşerse her zaman ordumuzun, askerimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

    “Ordumuza yağ verme konusunda hiçbir sıkıntımız yok”

AK Parti Edirne Milletvekili ve Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen gazetemize yaptığı açıklamada; “ülkemizin birliği, bütünlüğü ve topraklarımızın korunması için Afrin’de ve Güneydoğu’da terörle mücadele eden Mehmetçiğimiz savaşmaya devam ediyor. Allah tüm Mehmetçiklerimize güç ve kuvvet versin İnşallah. Hepsinin gözlerinden öpüyorum. Onlar bizim evladımız. Bu vatan için orada gece gündüz demeden, soğuk sıcak, iklim şartlarının oldukça elverişsiz olmasına rağmen mücadelesine devam ediyor ve vatanımıza göz diken hainlere de dersini veriyor. Biz Fertler olarak, Milletvekilleri olarak ve bölgemizdeki millet olarak askerimizin her daim 24 saat yanındayız ve arkasındayız. İnşallah orada başarılı olacağız.  Bundan endişemiz dahi yok. 35 yıldır dış güçlerin Türkiye üzerinde oynadığı oyunların neticesi olan terör belasını kökünden bitireceğiz. Bu konuda hükumetimiz ve milletimiz de kararlıdır. Özellikle gençlerimizin de Afrin’e her an gitmeye hazır olduğunu görüyoruz. Söz konusu vatan olunca hepimizin bir ve beraber olduğu aşikar ortada. Vatanımıza, toprağımıza ve ülkemize sahip çıkmak zorundayız.

Trakya Birlik olarak biz bu ülkede üreticinin ürününü değerlendiriyoruz. Bu konuda da ordumuza yağ verme anlamında hiçbir sıkıntımız yok. Şükürler olsun böyle bir imkanı da yıllar sonra yakaladık. Askerimizin daha sağlıklı, kaliteli güvenli ve dengeli beslenmesinde fayda var. Çünkü bizim geleceğimiz onlardır. O nedenle bundan büyük gurur duyduk. Trakya Birlik olarak üzerimize ne düşerse her zaman ordumuzun ve askerimizin, yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

EDİRNE Ajans Haber merkezi

 83 total views,  5 views today

Next Post

Öztrak’tan Edirne’ye teşekkür Ziyareti

Yerli ve milli olmak Mustafa Kemal Atatürk’e sahip çıkmak demektir.   CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak’ın katıldığı basın toplantısı CHP İL Binasında düzenlendi. Toplantıya; CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, Kırklareli İl Başkanı Tayfun Okan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp