Trakya Bölgesi Gençlik Ve Spor İstişare toplantısı yapıldı

admin

Margi Hotel’de Trakya Bölgesi Gençlik ve Spor İstişare Toplantısı gerçekleşti. Toplantıya Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz, Gençlik Ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Prof Dr  Recep Kaymazcan, katıldı.

Trakya Bölgesi Gençlik Ve Spor İstişare toplantısı yapıldı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Saygı Duruşu ve ardından İstiklal Marşının söylenmesiyle başlayan toplantıda Toplantıya konuşmacı olarak katılanlar özgeçmişlerini sundular. Daha sonra Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale’den gelen Spor Yöneticileri ve daire Müdürleri kendilerini tanıttı.

Trakya Bölgesi Gençlik Ve Spor İstişare toplantısı yapıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

TOPLANTI BAŞLADI BASIN DIŞARI DENİLDİ 

Buradaki toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti. Basına kapılı toplantıda dört ilen spor sorumluları bölgelerindeki sorunları ve önerilerini Bakanlık yetkililerine ilettiler. Sporun gelişmesi için taleplerde bulundular.

Toplantı ile ilgili olarak açıklama yapan Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak Edirne’de yapılan Trakya Bölgesi Gençlik ve Spor İstişare toplantısında Bakanlığı Edirne Trakya illerine yapacağı yatırımlar ve 2014 yılında yapılan hizmetlerin sunumu yapılacağını belirterek,”Edirne Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale illerindeki spor kulübü başkanları ve spor kulübü yetkilileri ile bir araya gelip  istişare yapmak.

Trakya Bölgesi Gençlik Ve Spor İstişare toplantısı yapıldı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada derneklerin spor alanında yaptığı çalışmaları gündeme taşınacak. Diğer yandan Spor kulüplerimiz ve spor yetkililerimiz bu toplantıda sorunlarını dile getirecek. Böyle önemli toplantıya Edirne’de ev sahipliği yapmak bizi mutlu ediyor. Edirne’miz Trakya’da bir önce olmak durumundadır. Gençlik ve Spor Bakanımıza önümüzdeki yapılacak yatırımlarla ilgili  taleplerimizi ileteceğiz. Bu taleplerimizin gerçekleşeceği sinyalini aldık bunları önümüzdeki günlerde göreceğiz” dedi.

 


 197 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Bölgesi tarım sektörü ortak akıl toplantısı yapıldı

Edirne Ticaret Borsasında yapılan toplantıya Tarım Bakanı Yardımcısı Kutbettin Arzu, Strateji ve Geliştirme Başkanı Ömer Bülent Arslan, Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mevlüt Gümüş, Hayvancılık Genel Müdürü Mustafa Kayhan, Tarım Reformu Genel Müdürü Dr. Gürsel Küsek, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü Doç. Dr. Masum Burak, Tarım İşletmeleri Genel Müdürü Mehmet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp