Trakya City Otel açılıyor

admin

Edirne’nin turizm alanındaki nitelikli yatak ihtiyacını karşılamak üzere Edirne Özel Sağlık Hizmetleri bünyesinde tamamlanan ‘Trakya City Otel’ yarın (21 Mart 2014 Cuma) düzenlenecek tören ile hizmete girecek.

Trakya City Otel (2)

Edirne’nin merkezi konumunda yer alan Trakya City Otel,  21 Mart 2014  Cuma günü düzenlenecek açılış töreniyle Edirne turizminin hizmetine girecek. Şehrin tam merkezinde yer alan konumuyla dikkat çeken Trakya City Otel, 40 lüx, 6 suit ve 3 delüxe odayla müşterilerine hizmet edecek. Temiz, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyat politikası ile hizmet vereceklerini belirten Trakya City Otel yetkilileri, “Edirne’nin tarihi ve turistik merkezinde kurulu olan tesisimiz bir şehir otelinde ihtiyaç duyulabilecek bütün niteliklere sahiptir.40 lüx oda, 6 süit oda, 3 delüxe oda ya sahip otelimizde ayrıca geniş ve ferah bir kahvaltı salonu ve tam donanımlı toplantı – seminer salonuna sahiptir. Tesisimizde müşterilerimizin rahatça araçlarını park edebilecekleri geniş bir ücretsiz otopark alanı bulunmakta, istenildiğinde vale hizmeti de sunulmaktadır. Giriş ve çıkışlarınızda bavul taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

Trakya City Otel

Ayrıca otelimizin genel alan ve odalarında ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz kablosuz internet(wifi) hizmetinden de yararlanabilirsiniz. 24 saat güvenlik ve oda servisimiz bulunmakta olup otelimizin genel alanları kameralar ile kontrol edilmektedir. Odalarda havlu, terlik, şampuan, duş jeli, çekecek, bone vb. ihtiyaçlar standart olarak sunulmakta olup 24 saat sıcak suyumuz mevcuttur” dediler. Trakya City Otel projesini, Edirne turizminin ihtiyacı olan nitelikli yatak ihtiyacının bir bölümünü karşılamak adına gerçekleştirdiklerini belirten Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, “ Edirne’nin turizminin gelişmesinin önünde sürekli bir engel olarak duran, ‘nitelikli yatak’ ihtiyacının bir bölümünü karşılamak üzere, şirketimizin 30 yıllık emeğini de üzerine katarak bugün açılışını yapacağımız otelimizi inşaa ettik. Bizler bugüne kadar, kazandığımız her kuruşu bu kente yatırım olarak döndürmenin gayreti içinde olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Trakya City Otel (1)

Bu anlamda kazandıklarımızın insanca ve hakça paylaşılabilmesi adına, imkanı olan herkesin yatırım yapmasına örnek olmak amacıyla bu projeyi hayata geçirdik” diye konuştu. Yazgan ayrıca Trakya City Otel’in 21.03.2014 Cuma günü saat 14.00’te Sabuni Mahallesi Mehmet Ağa Sokakta gerçekleştirilecek olan açılış törenine tüm Edirnelileri davet etti.

Trakya City Otel (3)

 

 

 

 255 total views,  2 views today

Next Post

Erdal Akgün Gazetemizi Ziyaret Etti

CHP Edirne İl Genel Meclis Üyesi Erdal Akgün Gazetemizi ziyaret etti Akgün bu ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, mahalli basının önemine değinerek şunları kaydetti; “ Edirne Ajans Gazetesi ve Radyo Su’nun yeni mekanını ziyaret etmiş bulunuyorum. Burası Edirne ye yakışan bir mekân olmuş. Sadece Edirne Ajans Gazetesine değil, Tüm Edirne’deki basın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp