Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nden Uyarı

admin

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, Yunanistan’ın Kipi ve Kastanies Gümrük Kapılarında görevli gümrük personelinin yapacağı grev nedeniyle; yurtdışına çıkış yapacak olan vatandaşları ve araç sürücülerini uyardı.

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; Yunanistan’ın Kipi ve Kastanies Gümrük Kapıları’nda görevli gümrük personelinin yapacağı grev dolayısıyla; İpsala Gümrük Kapımızda 19.10.2017-20.10.2017 tarihlerinde 07:00-07:00 saatleri arasında 24 saat süreyle sadece taze balık taşıyan tırların geçişine izin verilecektir. Diğer tırların geçişine izin verilmeyecek olup, otomobil ve otobüslerin geçişleri kontrollü olarak yapılacaktır. Ayrıca Pazarkule Gümrük Kapımızda ise 19.10.2017-20.10.2017 tarihlerinde 09:00-09:00 saatleri arasında 24 saat süreyle araç ve yaya geçişi yapılamayacaktır denildi.

 219 total views,  2 views today

Next Post

Recep Gürkan ve Başkanlar’dan Kılıçdaoğlu’na Ziyaret

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,  Edirne milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan  ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Ankara dönüşünde Gazetemize açıklama yapan Edirne Belediye Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp