TRAKYA KALKINMA AJANSI 1. DÖNEM TOPLANTISI YAPILDI

admin

TRAKYAKA Yönetim Kurulu Tekirdağ’da Toplandı

2013 Yılı Teknik Destek Programı 1.Dönem Sonuçları Onaylandı

image001

Trakya Kalkınma Ajansı’nın Eylül Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı 26 Eylül 2013 Perşembe günü Trakyua Kalkınma Ajansı Hizmet Binası’nda gerçekleşti. Saat 11:00’de başlayan toplantıya Edirne Valisi ve TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Duruer, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, TRAKYAKA Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve Ajans personeli katıldı.
DSC_7997

 

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından 2013 Yılı Teknik Destek 1. dönem sonuçları Yönetim Kurulu’na sunuldu. Sonuçların kurulca kabul edilmesinin akabinde 2014 yılında uygulanacak Proje Teklif Çağrısı başvuru rehberleri görüşülerek onaylandı. 2013 Yılı Çalışma Programı ve Bütçesinin revize edilmesinden sonra toplantı dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.

 

 152 total views,  2 views today

Next Post

KAPIKULE'DE FİL DİŞİ OPERASYONU POLİS KAMERASINDA

Kapıkule Sınır Kapısı’nda 150 bin TL değerinde 11 adet fil dişi, 14 adet mors dişi ve 63 adet balina dişi ele geçirildi. Operasyon anı, polis kamerası tarafından görüntülendi. Edinilen bilgiye göre, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantısı Kapıkule gümrük sahasında Türkiye’ye giriş yapmak isteyen Türk plakalı otobüsten şüphelenilmesi üzerine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp