Trakya Karanlığa Gömüldü

admin

Akşam saat: 22:25’ten 23:30′ a kadar Tüm Trakya’da Elektrik kesintisi yaşandı.

elektrik

 

HAMİTABAT Doğalgaz Çevrim Santrali’nde meydana gelen teknik bir arıza nedeniyle Trakya’nın tamamı elektrik kesintisi yaşadı.  Arıza nedeniyle başta Edirne ve ilçeleri olmak üzere  Tekirdağ, Kırklareli, Lileburgaz, Çorlu ve İstanbul’un bazı kesimlerine elektrik verilemedi.  Edirne Ajans HaberMerkezinin aldığı bilgilere göre,  HAMİTABAT Doğalgaz Çevrim Santrali’nde meydana gelen teknik bir arıza nedeniyle 1 saatlik bir kesintiden sonra  santralindeki arıza giderildi ve bölgeye aşamalı olarak elektrik verildi.” denildi. Kesinti süsresince geceyi mumla evlerinde geçiren vatandaşlar cep telefonlarından facebook’a bağlanarak yetkililere karşı eleştirilerini dile getirdi. 

ELEKTRİK KESİNTİSİ SOSYAL PAYALAŞIM SİTELERİNDE GECEYE DAMGA VURDU:

 

hamitabat elektrik santrali patladı!!! Bulgar hattından elektrik vermeye çalışıyorlar ama nafile… karanlığı sevmeyen bize gelsin… jeneratör ve elektrik… işte medeniyet rodostoo:)))

 

Trakya’ya saat 22:00 den sonra elektriğin yasaklanmasına karşı Trakya sokağa çıktı büfeciye gidip selam verdi. Hükümet geri adım attı elektrikler geldi “elektrik yasağı” kalktı bea, yaşasın Trakya ;- ))
Tekirdag, Edirne, Kirklareli ve Istanbul’un Silivri ilcesinde aksam saatlerinde elektrik kesintisi yasandı… http://t.co/dbSeh4AEPs
Tayyip amcamın son numarası bu…. 3 çocuk için elinden geleni yapiyoooo

 

Ulan tredaş senin yaptığın yapacağın işin ben…. Bu bilgisayar bi gün yanacak bende seni yakacam!!!!

 

Yaklaşık bir saattir karanlıkta Trakya… Viyana’da 30 yıldır elektrik kesintisi yaşanmamış.. . . ,!!!

 

Elektrikler geldi ohhhh beeee … !!!

 54 total views,  2 views today

Next Post

Gencan: “Kendisi ve kentlisi ile barışık aday olacağım”

İçinizden biri,bu kentte doğmuş,büyümüş,yaşamış biri olarak sizlere hizmetlerin çağdaşını ve en iyisini sunmak,Edirne’ye yepyeni bir çehre kazandırmak için,Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olan,tarihi şan ve şerefle dolu Cumhuriyet Halk Partisinin Edirne Belediye Başkan aday Adayı olarak yola çıktığımı huzurlarınızda açıklamaktan onur duyuyorum…   Yepyeni bir yerel seçim dönemine giriyoruz Çıktığım bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp