Trakya Modifiyeli Araçlar Derneğinden 29 ekim konvoyu

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

T.M.A.D Yönetim kurulu başkanı Yusuf DOBRANYALI yaptığı açıklamada; Muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil kanda mevcut olduğu gerçeği ışığında herkes hesabını doğru yapmalı ve Türk Milletinin dün olduğu gibi bu gün de bölünme, ayrışma ve parçalanma sevdalılarına asla prim vermeyeceğini asla unutmamalıdır.

Yusuf DOBRANYALI

Ne Mutlu Türk’üm Diyene !!!

modifiyeli araçlar_29 ekim_konvoy

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. yıldönümünü çok büyük bir coşkuyla tüm vatandaşlarımızla birlikte kutladık. Özellikle belirtmek istiyorum ki dün gece.trakya modifiyeli araçlar derneği ve EDİRNE halkınında katılımı ile  düzenlenen etkinlikler çerçevesinde 29 ekim cumhuriyet konvoyuna, yediden yetmişe Cumhuriyet sevincini coşkuyla yaşamak isteyen  binlerce EDİRNELİNİN katıldığını, katılamayanların ise adeta balkonlarını ay yıldızlı bir denize çevirdiği EDİRNE tarihinde görülmemiş son derecede coşkulu ve heyecanlı bir şekilde tamamlandı. Bu anlamda Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnetle ve şükranla bir defa daha anıyorum. EDİRNELİ hemşerilerimize de Cumhuriyetine sahip çıktıkları için bil hassa teşekkür ediyorum. Bu içten destek Trakya Modifiyeli Araçlar Derneği  olarak bizleri ziyadesiyle memnun etmiş ve Edirnelilerin Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkma azim ve kararlılığı bir defa daha tescillenmiştir.”dedi.

modifiyeli araçlar_29 ekim_konvoy (1)

modifiyeli araçlar_29 ekim_konvoy (2)

modifiyeli araçlar_29 ekim_konvoy (3)

 

 

 

 245 total views,  2 views today

Next Post

Şemsettin Emir aday adaylığını açıklıyor.

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com AK Parti Edirne İl Yönetim Kurulu üyesi olan ve çok sayıda partilinin desteğini alan AK Şemsettin olarak tanınan Şemsettin Emir, 01 Kasım Cuma günü  AK Parti Edirne Belediye Başkan aday adaylığını açıklayacak. Yazılı bir açıklama yaparak 01 Kasım Cuma günü  saat […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp